Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Pardubický kraj => Červená Voda => Apartmán Červená Voda Červená Voda

Apartmán Červená Voda

Ubytování apartmánového typu s veškerým komfortem a soukromím v rodinném domě s kapacitou 10osob.K dispozici 2,3 a 5lůžkový pokoj.

Ceník

léto:200 zima:250 mimo sezónu:200 Kč/lůžko

Poloha

V klidné,horní části obce červená voda,500m od kruhového objezdu ve směru na Boříkovice.Vzdálenost od SKIPARKU ČERVENÁ VODA pouze 10min jízdy autem.

Popis pokojů

K dispozici 2lůžkový,3lůžkový a pětilůžkový pokoj s balkónem.Každý vybaven úložnými skříněmi a nočními stolky s lampičkama.

Kapacita:

1x2 1x3 1x4 kapacita:10 osob

Stravování

Možnost vlastního vaření v plnně vybavené kuchyňce s jídelnou.Součástí jídelny TV+SAT. Restaurace v dosahu objektu. Možnost objednání pizzy s rozvozem.

Vybavení

Parkoviště, internet, bazén, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Sociální zařízení po rekonstrukci- WC a koupelna se sprch. koutem. Prostorná společenská místnost s TV,SAT,DVD,HI-FI a el. šipkama. Venkovní kryté posezení s ohništěm a grilem. Prostorná udržovaná zahrada s houpačkama,pískovištěm a dětským domečkem. Nadzemní bazén(průměr 3.6m)s solárním ohřevem.

Okolí hotelu

Turisticky atraktivní lokalita s možností výletů na kolech i pěšky. Rozhledny,pohraniční pevnostní opevnění z 2.světové války,Ski areály,běžecké trasy a mnoho dalšího. Restaurace a obchody v obci.Koloniál pro nákup potravin naproti ubytování.

Kontaktní informace

URL:www.rucka.eu
adresa: Červená Voda 69 69 Červená Voda

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz