Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihočeský kraj => Loučovice => Apartmán Lipno Loučovice

Apartmán Lipno

Ubytování přehrada Lipno ve dvou apartmá 3+1 pro rodiny a skupiny každé do 7 osob s garáží a zahradou přímo u lesa. V každém ročním období mají krásy Lipenska Vyššebrodska co nabídnout Čertova stěna Luč a začátek CHKO Šumava jsou toho příkladem!

Ceník

léto:167 zima:191 mimo sezónu:122 Kč/lůžko

Poloha

Apartmán se nachází v obci Loučovice 500m od hlavní silnice mezi hřištěm a pilou zahněte do obce přes most u kostelíka přes koleje do kopce na křižovatce u lesa.

Popis pokojů

Plně vybavené dva apartmány 3+1 pro rodiny a skupiny každý do 7 osob: koupelna, velký pokoj, malí pokoj, obývací pokoj,

Kapacita:

1x1 2x2 1x3 1x4 kapacita:14 osob

Stravování

Stravování vlastní v plně vybaveném apartmánu. Možnost stravování v okolních restauracích. Doporučujeme Hospůdku u Hastrmana ve Vyšším Brodě.

Vybavení

Parkoviště, internet, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Velký pokoj: 3lůžka nábytek. Malí pokoj: 2lůžka nábytek. Obývací pokoj: rozkládací rohová sedací souprava televize, přípojka na internet WIFI. Koupelna: rohová vana, pračka, vyhřívaná podlaha. Zahrada: za nemovitostí u lesa možnost zahradního posezení ohniště s grilem. Garáž & parkování: prostor pro uschování jízdních kol, lyží… možnost garážovat 1 os. auto parkování na soukromém pozemku přímo u nemovitosti.

Okolí hotelu

Okolí přehrady Lipno a Vyššího Brodu se vyznačuje nedotčenou přírodou, je zde mnoho turistických tras, cyklostezek, historických památek,Cisterciacký klášter,Poštovni muzeum. Wellnes komplexi:Lipnopoint, wellnes hotel Frymburk, lázenské město Bad Leonfelden. Přehradní nádrž Lipno: plavání, jachting, rybolov, bobovádráha, sportovní komplexi. Zima na Lipně: Kramolín-Lyžařský Skiareál. Česko Rakouské lyžování-Lipno Sternstein Hochficht.cz Slevy na různé aktivity na Lipensku: 1.Šumava region tří zemí: průvodce /grenz - genial - Guide/prostě zažít více, vidět žasnout prožít. 2.Lipno Card Pro více informací:lipno-online.cz apartman-lipno.cz

Kontaktní informace

URL:www.apartman-lipno.cz
adresa: Loučovice 155 Loučovice

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz