Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Liberecký kraj => Vysoké nad Jizerou => Apartmán ŠNEKO-SKI RENT VYSOKÉ N.J. Vysoké nad Jizerou

Apartmán ŠNEKO-SKI RENT VYSOKÉ N.J.

Apartmán o dvou pokojích s pěti a dvěma lůžky,s kuchyňkou a koupelnou(s vanou)v podkroví domku.V přízemí je k dispozici skiservis s půjčovnou vybavení pro zimní sporty.Domek je v centru střediska 50m od náměstí,300m od skiareálů.

Ceník

léto:210 zima:240 mimo sezónu:200 Kč/lůžko

Poloha

Domek je v travnaté zahradě,vhodné ke sportu i parkování.V centru městečka v dosahu všech služeb.V zimě je 300m od skiareálů Šachty a Větrov,které nabízejí rodinné vyžití na běžkách,sjezdovkách,snowboardech,snoutubingu,saních,sněžných skůtrech pro malé i velké,...V létě je polohou výhodný k výletům po okolí-lesy,koupaliště,řeka Jizera,Bozkovské jeskyně,vrcholy Krkonoš a Jizerských hor,Český ráj,rozhledny,hrady a zámky,..

Popis pokojů

Pokoj pětilůžkový má jednu dvoupostel,jedno jednolůžko a palandu.Skříň,noční stolky,rozkládací stůl se židlemi,lampičky,radiobudík,TV s videem,DVD,příjem DTV.Pokoj je obložen dřevem a připomíná atmosféru horské chalupy.Dvoulůžkový pokoj má jedno oddělitelné dvoulůžko,stolek se židlemi ve skříňkové stěně,lampičky,radiobudík,TV s DTV a DVD.Pokoje jsou vybyveny koberci,lůžkoviny a povlečení je v ceně.Parkování v uzavřené zahradě.

Kapacita:

1x2 1x4 kapacita:7 osob

Stravování

Vlastní kuchyňka s ledničkou,mikrovlnou troubou,plyn.vařičem,varnou konvicí a veškerým nádobím i pro větší vaření.Restaurace v okolí(nejbližší 50m)nabízí jídla po celý den,menu od 60,-Kč.V místě je i pekárna,dvě samoobsluhy,večerka.

Vybavení

Parkoviště, internet, bazén, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Koupelna s WC a velkou vanou.Vytápění ústřední plynové.Vlastní agregát na el.proud pro případ výpadku.Sněhová fréza na čištění parkoviště.K dispozici ski servis s půjčovnou a lyžárna pro uskladnění lyží,kol či motocyklu.Travnatá zahrada k parkování,sportu,v létě vybavena bazénkem,grilem a posezením.

Okolí hotelu

Náměstí se službami a restauracemi,cukrárnou a dalšími obchody,zdravotním střediskem,..Muzeum s chodícím betlémem,kostel,pošta,knihovna,benzinová stanice,autoservis.Park,divadlo.Vila 1.předsedy vlády ČSR Dr.Karla Kramáře(s rstaurací),na místmím hřbitově hrobka jeho rodičů.Kamenná rozhledna \\\\/u borovice\\\\/ 1km.

Kontaktní informace

URL:sneko.zde.cz
adresa: V. Metelky 65 Vysoké nad Jizerou

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz