Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihočeský kraj => Strážný => Apartmány Almberg *** Strážný

Apartmány Almberg ***

Prezentovaný objekt je sice na Šumavě, ale v Bavorsku. Jde o nově zrekonstruovaný objekt v horské vesničce Mitterdorf, která je střediskem zimních sportů a v létě ideálním výchozím bodem pro toulky Šumavou a Bavorským lesem.

Ceník

léto:300 zima:400 mimo sezónu:270 Kč/lůžko

Další info k cenám

Objekt apartmánového domu je možno pronajímat po jednotlivých pokojích i po celých apartmánech s tím, že v hlavní turistické sezóně ( sezona A + B ) upřednostňujeme pronájem celých apartmánů. V hlavní sezóně ( sezona A + B ) jsou možné min. týdenní pobyty s nástupním dnem vždy v sobotu odpoledne. V hlavní sezóně ( sezona A + B ) je cena 500,-Kč / lůžko / noc, při obsazení celého apartmánu (min. 4 lůžka) je cena 300,- Kč / lůžko / noc ( v sezoně A ) nebo 400,- Kč / lůžko / noc ( v sezoně B ). Sezona A : ( červen + červenec + srpen + září ) • Apartmán E nebo F - (/ 2 lůžka - 1 ložnice) : 4.200,- Kč / apartmán / týden • Apartmán E nebo F - (/ 3 lůžka - 1 ložnice) : 6.300,- Kč / apartmán / týden • Apartmán B nebo D - (/ 4 lůžka - 2 ložnice) : 8.400,- Kč / apartmán / týden • Apartmán B nebo D - (/ 5 lůžek - 2 ložnice) : 10.500,- Kč / apartmán / týden • Apartmán A nebo C - (/ 6 lůžek - 3 ložnice) : 12.600,- Kč / apartmán / týden • Apartmán A nebo C - (/ 7 lůžek - 3 ložnice) : 14.700,- Kč / apartmán / týden Při obsazení celého objektu (apartmány A + B + C + D + E + F), je cena 270,- Kč / lůžko / noc. Celý objekt (apartmány A + B + C + D + E + F) (/ 32 lůžek) / 60.480,- Kč / objekt / týden. Sezona B : ( prosinec + leden + únor + březen ) • Apartmán E nebo F - (/ 2 lůžka - 1 ložnice) : 5.600,- Kč / apartmán / týden • Apartmán E nebo F - (/ 3 lůžka - 1 ložnice) : 8.400,- Kč / apartmán / týden • Apartmán B nebo D - (/ 4 lůžka - 2 ložnice) : 11.200,- Kč / apartmán / týden • Apartmán B nebo D - (/ 5 lůžek - 2 ložnice) : 14.000,- Kč / apartmán / týden • Apartmán A nebo C - (/ 6 lůžek - 3 ložnice) : 16.800,- Kč / apartmán / týden • Apartmán A nebo C - (/ 7 lůžek - 3 ložnice) : 19.600,- Kč / apartmán / týden Při obsazení celého objektu (apartmány A + B + C + D + E + F), je cena 350,- Kč / lůžko / noc. Celý objekt (apartmány A + B + C + D + E + F) (/ 32 lůžek) / 78.400,- Kč / objekt / týden . V období mimo hlavní sezónu je cena 270,-Kč / lůžko / noc. Jsou možné i kratší pobyty než týdenní (min. 2 noci) a je možno pronajímat i jednotlivé pokoje. Při obsazení jednoho poschodí (/ 12 lůžek), sleva 10 % (/ 2.900,- Kč / poschodí / den ). Při obsazení celého objektu (/ 32 lůžek), sleva 20 % (/ 6.900,- Kč / objekt / den ). • Cena silvestrovského pobytu je 90.000,- Kč / objekt (/ 32 lůžek) / týden. • Při příjezdu se skládá vratná kauce 2.000,- Kč / apartmán. • V ceně nájmu jsou veškeré vedlejší náklady na spotřebovanou elektrickou energii, vodu a topení, stejně tak i poplatek za použití ložního prádla. • Poplatek obecnímu úřadu ve výši 0,5 Euro / osoba / noc není v ceně pronájmu. • Domácí zvíře je povoleno pouze po dohodě s majitelem za smluvní poplatek. • Pronajaté prostory se předávají uklizené. Závěrečný úklid není v ceně pobytu ! !

Poloha

Náš prázdninový region leží na hranici tří zemí : České republiky, Rakouska a Německa tedy v srdci Evropy. Za dvě hodiny můžete být ve „zlaté“ Praze anebo v Mnichově. V bezprostřední blízkosti se nacházejí skvostná města Prachatice (45 km), Vimperk (35 km), České Budějovice (85 km) a romantický, ve vltavské smyčce ležící Český Krumlov (75 km). Využijte možnosti sportu na Lipně na okraji Národního parku Šumava, v bezprostřední blízkosti hraničního přechodu Philippsreut / Strážný. Do Passau je to co by kamenem dohodil (50 km). Zde si člověk může užít nádherné panorama města tří řek : Dunaje, Innu a Ilze. Regensburg (150 km) a Deggendorf (70 km) Vás zvou svými impozantními místy a středověkým půvabem k potulkám a nákupům. Obrazem budoucí Evropy nejsou již národnostní státy, ale budou jím regiony. Ve střední Evropě je Bavorský les a Šumava daleko největší souvislou lesní plochou, která není přeťata dálnicemi a představuje tak jedinečné místo k odpočinku. V národních parcích Bavorský les a Šumava zůstává více než kde jinde původní mnohotvárnost fauny a flory. Ne nadarmo byla Šumava zvolena organizací „Naturfreunde – International“ jako „Krajina roku 2000“! Poznejte i Vy tento turistický, cyklistický a lyžařský ráj bez hranic na „Zelené střeše Evropy“. Můžete si zasportovat v čistém horském lesním vzduchu, poznávat takové přírodní poklady jako jsou ledovcová jezera, rašeliniště neb divoká údolí zde pramenících řek stejně jako můžete poznávat kulturní a historické památky zdejšího regionu a navštívit celou řadu kulturních podniků. Mitterfirmiansreut je ideálním výchozím místem pro Vaše poznávání. Poznejte i Vy Šumavu i z té „druhé“ strany, poznejte Bavorský les, přijeďte do Mitterfirmiansreutu !!

Popis pokojů

Hostům je k dispozici šest zcela samostatných apartmánů. Větší z nich ( apartmány A a C ) mají kapacitu až 8 lůžek. Sestávají z obytné místnosti s barevnou TV – SAT, barem odděleným zařízeným kuchyňským koutem s posezením a tří ložnic ( 1 x 3 lůžka, 1 x 2 lůžka, 1 x dvoulůžko ). V obytné místnosti je možnost využití rozkládací pohovky. K dispozici je hostům kompletní sociální zařízení se sprchou a WC. Menší z apartmánů ( apartmány B a D ) mají kapacitu až 6 lůžek. Sestávají z obytné místnosti s barevnou TV – SAT, barem odděleným zařízeným kuchyňským koutem s posezením a dvou ložnic ( 1 x 3 lůžka, 1 x dvoulůžko ). V obytné místnosti je možnost využití rozkládací pohovky. K dispozici je hostům kompletní sociální zařízení se sprchou a WC. Apartmány E a F jsou situovány v podkroví objektu a mají kapacitu až 4 lůžka. Skládají se z obývacího pokoje s barevnou TV + SAT a vybaveného kuchyňského koutu s posezením. Zařízeny jsou dvoulůžkem a dvěma samostatnými lůžky. K dispozici je koupelna se sprchovým koutem a WC. V případě zájmu, můžeme nabídnout našim hostům i možnost stravování. Chutná a zaručeně čerstvá teplá jídla (česká kuchyně) jsou připravována v naší restauraci v nedalekých Českých Žlebech (ceny jsou v Kč).

Kapacita:

6x2 4x3 2x4 kapacita:32 osob

Stravování

Možnost vlastního vaření ve vybaveném kuchyňském koutu, který je součástí každého apartmánu. V případě zájmu, můžeme nabídnout našim hostům i možnost stravování. Teplá a zaručeně čerstvá jídla (česká kuchyně) jsou připravována v naší restauraci v nedalekých Českých Žlebech (ceny jsou v Kč).

Vybavení

Parkoviště, bazén, tenisové kurty, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Objekt je situován na vlastním pozemku (cca 1.000m2) v klidné části obce Mitterfirmiansreut v nadmořské výšce cca 1.040 m a nabízí překrásný panoramatický výhled na Šumavu a Bavorský les. Objekt je vhodný jak pro klidnou rodinnou rekreaci, tak i pro skupinové pobyty. Teplá voda ve všech apartmánech je samozřejmostí. Ke každému apartmánu přísluší ve sklepě objektu prostor pro úschovu kol neb lyží. Za domem je hostům k dispozici venkovní posezení ve stínu vzrostlých stromů s překrásným panoramatickým výhledem na Šumavu. Zde je i možnost využití venkovního grilu. Dětem je k dispozici trampolína a malý bazén. Všechny apartmány jsou hostům k dispozici celoročně. Jsou stylově, ale přitom moderně vybaveny. V zimním období je vytápění zajištěno centrálním kotlem s vyškolenou obsluhou, případně el. přímotopy. V objektu je příjem signálu českých mobilních operátorů a českých TV programů.

Okolí hotelu

Mitterfirmiansreut díky své unikátní poloze v Bavorském lese při hranicích s Českou republikou a vysoké nadmořské výšce (cca 1.040 m) nabízí návštěvníkům nespočet možností volnočasových aktivit v každém ročním období. Trojmezí – Bavorský les v jádru srdce Evropy – leží v jedné z největších a nejpanenštějších lesních oblastí Evropy. Části Bavorského lesa na německé, Šumavy na české a Mühlviertlu na rakouské straně hranice sjednocuje v jeden klenot a nadchne každého milovníka přírody. Ochutnejte nefalšovanou přírodu této rozmanité rekreační oblasti a využijte nesčetných možností ke sportu a turistice.

Kontaktní informace

URL:www.prima-apartmany.cz/Apartmany-Almberg--Sumava.html
email: prima-apartmany@seznam.cz
adresa: Am Dorfplatz 1 Strážný
Telefon: +420 608 747 575

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?


info Přidat/Editovat Odkaz