Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihočeský kraj => Staňkov => Apartmány Apartmány U Zlaté rybky Třeboňsko Staňkov

Apartmány Apartmány U Zlaté rybky Třeboňsko

Apartmány U Zlaté rybky v obci Staňkov na Třeboňsku nabízejí ubytování pro rodiny s dětmi. Komfortní bytování za skvělou cenu – internet, vybavené kuchyně, vybavení pro děti, dětské hřiště. Ideální také pro rybáře, zapůjčíme povolenku a vybavení.

Ceník

léto:200 zima:200 mimo sezónu:200 Kč/lůžko

Poloha

Obec Staňkov se nachází v okrese Jindřichův Hradec, v Jihočeském kraji. Hlavní charakteristikou obce je Staňkovský rybník, pod jehož vysokou hrází se Staňkov nachází. Rybník ovlivňoval historii i charakter obce.

Popis pokojů

V apartmánech najdete vše potřebné pro příjemný a pohodlný pobyt. Apartmán se skládá ze dvou samostatných ložnic (ložnice a dětský pokoj), a obývacího pokoje s plně vybaveným kuchyňským koutem. Samozřejmostí je internetové WiFi připojení v ceně pobytu.

Kapacita:

7x4 kapacita:28 osob

Stravování

Vybavenost kuchyňských koutů v apartmánech: Kuchyňská linka s dřezem 4 plotýnkový el. vařič s troubou Topinkovač Varná konvice Mikrovlnná trouba Lednice Kompletní sada nádobí na vaření Sada talířů, hrnečků a příborů

Vybavení

Parkoviště, internet, WC na pokoji, sprchy na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

V každém apartmánu najdete:ubytování nedaleko Chlumu u Třeboně v apartmánech plně vybavenou kuchyňskou linku jídelní stůl se židlemi pohodlné posezení na pohovce a v křeslech LCD TV, internetové připojení WiFi vinotéku, ze které si můžete nabídnout dobré vínko

Okolí hotelu

Obec Staňkov se nachází v okrese Jindřichův Hradec, v Jihočeském kraji. Hlavní charakteristikou obce je Staňkovský rybník, pod jehož vysokou hrází se Staňkov nachází. Rybník ovlivňoval historii i charakter obce. Jedná se o jeden z nejstarších a největších českých rybníků. Jeho plocha je 327 ha, délka 7 km, obvod 21 km, výška hráze je 18 m. Hráz byla několikrát protržena, proto v roce 1904 byl rybník rozdělen na části.

Kontaktní informace

URL:www.apartmany-stankov.cz
adresa: Staňkov 146, 37804 Staňkov 146 Staňkov

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz