Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Moravskoslezský kraj => Dolní Moravice => Apartmány Avalanche Dolní Moravice

Apartmány Avalanche

Nově vybudované Apartmány Avalanche v Dolní Moravici Vám nabízí kvalitní ubytování v příjemném prostředí a za velmi rozumné ceny.

Ceník

léto:2200 zima:2200 mimo sezónu:1800 Kč/lůžko

Poloha

Areál se nachází v samém srdci Hrubého Jeseníku kousek od Malé Morávky (3km) a věhlasných lázní Karlova Studánka (12 km).

Popis pokojů

Pokoj bez kuchyňky Pokoj je vybaven 2 lůžky a přistýlkou. K pohodlí ubytovaných slouží TV SAT, koupelna (na výběr je vana či sprchový kout), WC, minibar a varná konvice. Pokoj s kuchyňkou Pokoj je uzpůsoben pro hosty, kteří dávají přednost ubytování se zázemím pro vlastní přípravu jídla. Proto zde kromě 2 lůžek a přistýlky naleznete plně vybavenou kuchyňku s dřezem, sporákem, lednicí, mikrovlnou troubou a varnou konvicí. Samozřejmostí je TV SAT, koupelna a WC. Rodinný apartmán Apartmán zahrnuje prostory i výhody obou předchozích možností ubytování. Ve dvou pokojích se 4 lůžky a 2 přistýlkami hosté najdou 2×TV SAT, 2 koupelny, 2×WC, kuchyňku s dřezem, sporákem, lednicí, mikrovlnou troubou a varnou konvicí i minibar.

Stravování

Hosté rodinných apartmánů Avalanche mají hned několik možností stravování. Předně je zde hotelová restaurace se skvělou kuchyní a nabídkou snídaní, polopenzí i plné penze. Ti, kteří dávají přednost vlastním kuchařským dovednostem se jistě ubytují v pokoji s kuchyňkou. Suroviny mohou nakoupit v samoobsluze v Dolní Moravici, či Malé Morávce. Nejbližší market je v Rýmařově (5 km). V okolí se také nalézá spousta dalších možností stravování, za kterými je ovšem nutno dojet. Jmenujme rýmařovský pivovar Excelent a jeho kuchyni.

Vybavení

Parkoviště, bazén, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

fitcentrum solná jeskyně, bazén, sauna bowlingová dráha tenisový kurt kulečník satelitním příjmem mnoha programů

Okolí hotelu

Hrubý Jeseník, naučná stezka Velká Kotlina, čtyřsedačková lanovka a dalších 30 vleků v blízkosti Apartmánů Avalanche!

Kontaktní informace

URL:www.apartmany-avalanche.cz
adresa: Dolní Moravice 35 Dolní Moravice

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz