Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Královéhradecký kraj => Malá Úpa => Apartmány Bowling Bar Schimmer, Apartmány Klárka Malá Úpa

Apartmány Bowling Bar Schimmer, Apartmány Klárka

Zveme vás k návštěvě rodinné restaurace s bowlingem ve východní části Krkonoš na Malé Úpě. V příjemném prostředí si můžete zahrát na 4 bowlingových drahách,posedět u otevřeného krbu, plazmové televize,využít Wi-Fi nebo jen tak posedět při skleničce.

Ceník

léto:300 zima:300 mimo sezónu:300 Kč/lůžko

Poloha

Krkonoše, Malá Úpa. V bezprostřední blízkosti objektu začíná pohádková stezka Malou Úpou přímo stvořená pro rodinný výlet. Novinkou je zcela nový 300m vzdálený skiareál přímo v centru obce. Najdete zde nejvýše položenou, 1 km dlouhou sjezdovku v ČR a malý vlek pro děti.

Popis pokojů

K ubytování vám nabízíme komfortně vybavené čtyři čtyřlůžkové apartmány. Každý z nich je vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem, umyvadlem, wc, vyhřívanou podlahou, ručníky a vysoušečem vlasů. Dále pak plně vybavenou kuchyňku, s mikrovlnou troubou, lednicí, sklokeramickou varnou deskou, základním nádobím a jídelním koutem. V obývací části najdete pohodlný gauč, jehož rozložením získáte plnohodnotné dvoulůžko na spaní. LCD televizi s vlastním satelitním přijímačem, trezor a zásuvku na připojení k internetu. Můžete tak po celou dobu svého pobytu pohodlně kontrolovat svoji elektronickou poštu nebo serfovat po síti. Po schůdcích se dostanete do podkroví apartmánu, kde jsou v malé ložnici další dvě pevná lůžka. Lůžkoviny, povlečení a ručníky jsou zahrnuty v ceně.

Kapacita:

2x2 4x4 kapacita:20 osob

Stravování

V příjemném prostředí si můžete zahrát na 4 bowlingových drahách, posedět u otevřeného krbu, plazmové televize, využít Wi-Fi zonu nebo jen tak posedět při skleničce dobrého vína. Upečeme vám pravou italskou pizzu nebo si vyberete jinou dobrotu z bohatého jídelního lístku.

Vybavení

Parkoviště, internet, bowling, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Pokoje s TV, WC /sprchou, vlastní parkoviště. Restaurace a bowling.

Okolí hotelu

Krkonoše, Malá Úpa. V bezprostřední blízkosti objektu začíná pohádková stezka Malou Úpou přímo stvořená pro rodinný výlet. Novinkou je zcela nový 300m vzdálený skiareál přímo v centru obce. Najdete zde nejvýše položenou, 1 km dlouhou sjezdovku v ČR a malý vlek pro děti. Sněžka je vzdálena pouhých 7 km.

Kontaktní informace

URL:www.bowlingmalaupa.cz/
adresa: Horní Malá Úpa 128 Malá Úpa

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz