Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihočeský kraj => Milevsko => Apartmány Domeček Milevsko

Apartmány Domeček

Nově rekonstruovaný (rok 2010-11) a velmi pěkně vybavený penzion s vlastní zahradou, sklípkem a venkovním posezením. Apartmány v přízemí mají vlastní terasy, velký byt v patře má dva balkony.

Ceník

léto:500 zima:500 mimo sezónu:500 Kč/lůžko

Poloha

Na kraji města, ale cca 5 min chůze od centra.

Popis pokojů

Dvoulůžkové apartmány (jeden v přízemí a jeden v patře) mají samostatnou kuchyňku s posezením, ložnici s TV, koupelnu se sprchovým koutem a WC. Z ložnici partmánu v přízemí je vstup na terasu. Pětilůžkový byt v přízemí má předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, koupelnu se sprchovým koutem a samostatné WC. Z obýváku a ložnice je vstup na vlastní terasu. Pětilůžkový byt v patře má velký obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, koupelnu s vanou a sprchovým koutem, samostatné WC. Obývák a ložnice do zahrady mají vlastní balkony. Všechny kuchyně jsou vybavené ledničkou, varným panelem, varnou konvicí a nádobím. V kuchyních velkých bytů jsou mikrovlnné trouby a myčky nádobí. Ve všech bytech je klimatizace.

Kapacita:

2x2 2x4 kapacita:14 osob

Stravování

Objekt je bez stravování, ale je možné využít restaurace v sousedství nebo v blízkém centru.

Vybavení

Parkoviště, internet, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Nově rekonstruovaný dům, klimatizace, vinný sklep (po dohodě), venkovní posezení s krbem (krb bude v příštím roce), zahrada, parkování kol, každý byt zajištěn zabezpečovacím zařízením, WiFi zdarma.

Okolí hotelu

Sportovní aktivity: Letní sportovní areál a zimní stadion - cca 2km Tenisové kurty a letní koupaliště - cca 1,5km Golf Čertovo břemeno - 24km (cca 25 min autem) (po dohodě možno zajistit instruktora) Lyžařský areál Moninec - 25km (cca 25 min) Lezecké zajištěné cesty Jickovice - 10 km (cca 15 min) Lezecká stěna Písek - 25km (cca 25 min) (po dohodě možné zajistit instruktora v terénu i na stěně) Cyklotrasy a turistické trasy - doporučíme Rybolov - např. Vášův mlýn cca 3km Památky: Premonstrátský klášter a městské muzeum - 2km Židovská synagoga - v centru Kostel sv.Bartoloměje - v centru Zámek Orlík - 16km Hrad Zvíkov - 12km

Kontaktní informace

URL:
adresa: 5.května 108 Milevsko

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz