Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihomoravský kraj => Kurdějov => Apartmány Flamenco Kurdějov

Apartmány Flamenco

Ubytování v nových nadstandardních apartmánech Flamenco.Hledáte klidné zázemí pro Vaši pracovní misi či rekreační pobyt s rodinou? Výhodná poloha a moderní vybavení uspokojí s jistotou i ty nejnáročnější klienty.

Ceník

léto:500 zima:500 mimo sezónu:500 Kč/lůžko

Poloha

Obec Kurdějov nedaleko Hustopeče, okolí Brna.

Popis pokojů

Flamenco disponuje třemi velkými luxusními apartmány, z nichž jeden je zařízen v indickém stylu. V každém apartmánu je ložnice se dvěma lůžky, koupelna, obývací pokoj s pracovním koutem a kompletně vybavená kuchyňka. Nechybí samozřejmě ani satelitní televize a bezdrátový internet.

Kapacita:

3x2 kapacita:12 osob

Stravování

Po domluvě lze zajistit v nedalekém hotelu Tenis.

Vybavení

Parkoviště, internet, zvíře na pokoji, minibar, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Pro maximální komfort našich hostů je k dispozici prostorná společenská místnost vybavená domácím kinem s plazmovou televizí o velikosti úhlopříčky 107 cm. Nachází se zde také malá vinotéka s výběrem rozmanitých druhů vín. Součástí areálu je také soukromé parkoviště a venkovní terasa s posezením.

Okolí hotelu

Okolní prostředí nabízí návštěvníkům rozmanité možnosti využití volného času. Dominantou Kurdějova je nádherný komplex opevněného gotického chrámu se zachovalými historickými hradbami. Nejvyšší stavbou Kurdějova je 45 metrů vysoká gotická věž. Pod prostorami chrámu se nachází podzemní katakomby, které jsou propojené s místním vinným sklípkem. Z přilehlých obcí si zaslouží pozornost město Mikulov s dlouholetou vinařskou tradicí. Oblíbeným cílem turistů je také Lednicko-Valtický areál, který je pro své výjimečné přírodní a kulturně-historické hodnoty zařazen na seznam kulturních památek UNESCO. Kurdějov se nachází jen 21 km od rakouské hranice a 75 km od Vídně. Svůj pobyt tak můžete vhodně spojit i s návštěvou rakouského hlavního města, jedné z nejkrásnějších evropských metropolí.

Kontaktní informace

URL:apartmany-flamenco.cz
adresa: Kurdějov 16 Kurdějov

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz