Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Moravskoslezský kraj => Karlovice => Apartmány Karlovický dvůr Karlovice

Apartmány Karlovický dvůr

Luxusní apartmány Karlovický dvůr v nově zrekonstruovaném objektu.

Ceník

léto:350 zima:600 mimo sezónu:220 Kč/lůžko

Poloha

Karlovice 251 793 23 Karlovice

Popis pokojů

Připravili jsme pro Vás ubytování v luxusních Apartmánech Karlovice v nově zrekonstruovaném objektu. Ubytování je ve dvou, tří a čtyřlůžkových prostorných apartmánech, pokoje jsou jednolůžkové a dvoulůžkové, celkem 40 lůžek. Některé apartmány mají terasu s výhledem na okolní zalesněné kopce. Pro apartmán je k dispozici vlastní kompletně vybavená kuchyňka, elektrický sporák s troubou, lednice, dále je zde TV se satelitem, WC a sprcha. Samozřejmostí je internet.

Kapacita:

kapacita:40 osob

Stravování

Apartmánový dům nabízí pobyty s vlastním vařením, které jsou v poslední době velmi populární, ale i pobyty se snídaněmi nebo s polopenzí. Další možnost stravování je v nedalekých restauracích.

Vybavení

Parkoviště, internet, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Každý pokoj je vybaven kuchyňkou, elektrickým sporákem s troubou, lednicí, dále je zde TV se satelitem, WC a sprcha. Samozřejmostí je internet. Parkovat své vozidlo můžete v uzamčeném areálu.

Okolí hotelu

Obec Karlovice (asi 480m n.m.) leží v krásném údolí řeky Opavy v podhůří Jeseníků obklopena kopci o nadmořské výšce 600m až 730m. Je to obec s tradicí letoviska s výbornými klimatickými podmínkami. Lokalita nabízí celou řadu turistických i historických zajímavostí především v úžasném prostředí krásné nedotčené přírody a veškerou občanskou vybaveností. Je ideálním místem pro celoroční rekreaci a odpočinek. Pro milovníky hub je zde houbařský ráj.

Kontaktní informace

URL:www.karlovickydvur.cz/
adresa: Karlovice 251 Karlovice

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz