Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihočeský kraj => Horní Planá => Apartmány Olšinská stodola Horní Planá

Apartmány Olšinská stodola

Apartmány Olšinská stodola nabízí příjemné ubytování v jedné z nejkrásnějších a turisticky nejzajímavějších oblastí České republiky, na Šumavě, u rybníku Olšina (nejvýše položený rybník v Čechách - 740 m.n.m., 136 ha).

Ceník

léto:278 zima:258 mimo sezónu:258 Kč/lůžko

Poloha

Naše apartmány se nacházejí v obci Olšina, v nadmořské výšce 740 m.n.m., asi 5 km od Horní Plané a 4 km od Černé v Pošumaví, které jsou svou polohou významným místem Lipenské oblasti.

Popis pokojů

K dispozici jsou 2 apartmány s vlastním sociálním zařízením a koupelnou. Každý z apartmánů má vlastní oddělený vchod a vlstní část zahrady. Oba apartmány mají nastavitelné vytápění s elektrickým kotlem.

Stravování

Možnost zajištění polopenze.

Vybavení

Parkoviště, internet, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Apartmán 1 Prostorná předsíň, koupelna se sprchovým koutem , samostatné WC, obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem (kompletně vybavená kuchyňská linka, jídelní kout) a se sedací soupravou. V obývacím pokoji se nachází otevřený krb a francouzské dveře vedoucí na zahradu. 2 oddělené ložnice s dvoulůžkovou postelí, stolem a skříní. Určeno maximálně pro 5 osob. Apartmán 2 Předsíň, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC, obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem (kompletně vybavená kuchyňská linka, jídelní kout) a se sedací soupravou. 2 oddělené ložnice s dvoulůžkovou postelí, stolem a skříní. Pavlač s malou terasou k sezení. Určeno maximálně pro 5 osob.

Okolí hotelu

Krásné okolí s nedotčenou přírodou, v ochranném pásmu CHKO Šumava, nabízí mnoho rekreačních a sportovních aktivit, velmi dobře splňujících nároky na aktivní a odpočinkovou dovolenou.

Kontaktní informace

URL:www.olsinskastodola.cz
adresa: Olšina 36 Horní Planá

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz