Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihomoravský kraj => Klentnice => Apartmány Pálava Klentnice

Apartmány Pálava

Celoroční ubytování v samostatných apartmánech v obci Klentnice č.127 a v obci Milovice č. 5. Rezervace ubytování- obec Pavlov, Klentnická 172. Kontakty na www.penzion-palava.cz

Ceník

léto:350 zima:350 mimo sezónu:350 Kč/lůžko

Poloha

Navštivte vinařský kraj kolem Pálavy a poznejte krásy malebné přírody, historických památek Obce Milovice i Klentnice leží na úpatí Pálavských vrchů na Jižní Moravě. Pálava je biosférická rezervace UNESCO, domov mnoha chráněných živočichů a rostlin.

Popis pokojů

Apartmán v přízemí má dva třílůžkové pokoje. Apartmány v patře mají 2x třílůžkové pokoje s možností přistýlky. Pokoje jsou plně vybaveny. Lůžka celkem-14 osob 2x apartmány- 2x3lůžkový pokoj+přistýlky, vč. soc. zařízení, kuchyně, ložnice 1x apartmán-2x3lůžkový pokoj -kuchyně, soc. zařízení, topení. Posezení na terase, pergola, gril, úschovna kol, parkování ve dvoře. Apartmán v obci Milovice č.5, 1x apartmán, 4x lůžko Kuchyně, soc. zařízení, koupelna, topení Parkování ve dvoře. Rezervace ubytování-obec Pavlov, Klentnická 172.

Stravování

Možnost využití vybavené kuchyně. Stravování v obci-restaurace.

Vybavení

Parkoviště, WC na pokoji, sprchy na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Objekt je plně vybavený. Apartmány, vč. soc. zařízení, kuchyně, ložnice. Posezení na terase, pergola, gril, úschovna kol, parkování ve dvoře.

Okolí hotelu

Apartmány v obci Milovice i Klentnice leží na úpatí Pálavských vrchů na Jižní Moravě. Pálava je biosférická rezervace UNESCO, domov mnoha chráněných živočichů a rostlin. V blízkosti se nacházejí Novomlýnské nádrže, Lednicko-valtický areál, Mikulov, Lednice, Valtice.

Kontaktní informace

URL:www.penzion-palava.cz
adresa: Klentnice č.127. 127 Klentnice

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz