Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihomoravský kraj => Mikulov => Apartmány Pálava Mikulov

Apartmány Pálava

Nabízíme ubytování v moderních apartmánech v centrální části obce Pavlov. Apartmány pro 2–4 osoby mají vlastní sociální zařízení s koupelnou, LED televizor, kompletně vybavený kuchyňský kout a balkon.

Ceník

léto:745 zima:600 mimo sezónu:800 Kč/lůžko

Poloha

Přímo v obci Pavlov na adrese Přehradní 256-260, 692 01 Pavlov u Mikulova

Popis pokojů

Apartmán Pavlov s obývacím pokojem, rozkládací sedací soupravou (max. 2 osoby), jídelním koutem, oddělenou ložnicí (max 2 osoby), klimatizací, LED televizorem a DVD přehrávačem, tresorem s číselným kódem, kuchyňským koutem vybaveným ledničkou, mikrovlnou troubou, myčkou nádobí, sklokeramickou deskou , sociálním zařízením vybavený sprchovým koutem, WC, umyvadlem, fénem s připojením pro holicí strojek. Dále je k dispozici velký apartmán Děvín s obývacím pokojem, rozkládací sedací soupravou (max. 2 osoby) klimatizací, LED televizorem s DVD přehrávačem, tresorem s číselným kódem, kuchyňským koutem vybaveným ledničkou, mikrovlnou troubou, myčkou nádobí, sklokeramickou deskou , sociálním zařízením vybavený sprchovým koutem, WC, umyvadlem, fénem s připojením pro holicí strojek.

Stravování

Restaurace nedaleko apartmánů

Vybavení

Další komentář k vybavení:

Viz popis pokojů

Okolí hotelu

Zdejší oblast byla osídlena již v době kamenné. První písemná zmínka o obci pochází z 11. století, kdy Pavlov patřil staroboleslavské kapitule. Původně šlo o slovanskou osadu, avšak někdy počátkem 13. století se ve zdejší oblasti usídlilo německy hovořící obyvatelstvo. V tomto období byl nad obcí založen hrad Děvičky. Roku 1334 přešel Pavlov do majetku mikulovského panství, kde zůstal až do roku 1848.

Kontaktní informace

URL:pavlovapartman.cz
adresa: Přehradní 256 Mikulov

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz