Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Plzeňský kraj => Kdyně => Apartmány Pension Chodská Lhota Kdyně

Apartmány Pension Chodská Lhota

Penzion je situován v klidné části obce cca 150 m od silnice a nabízí ubytování ve dvou apartmánech 1+1 pro 2 osoby a v jednom podkrovním bytě o rozloze 90 m/2 s možností přespání 4 osob plus 1 osoba na přistýlce.

Ceník

léto:350 zima:350 mimo sezónu:350 Kč/lůžko

Poloha

Umístění objektu je uprostřed několika zahrad téměř na konci obce. Přístup je po asfaltové cestě až k domu.Celý objekt byl kompletně zrekonstruován v roce 2008.

Popis pokojů

Apartmán č.1 1+1 je vybaven 2m kuchyňskou linkou, jídelní stůl s dvěma židlemi, dvě samostatné válendy, lednice a televize. Pohled z okna je do zahrady a na přední terasu. Apartmán č.2 1+1 je vybaven 2m kuchyňskou linkou s vařičem a konvicí, jídelní stůl s dvěmi židlemi, lednice a televize. Pohled z oken je do sousední zahrady a dále na pastvinu skotu. Apartmán č.3 3+1 je vybaven 2,5 m kuchyňskou linkou s mikrovlnkou, sporákem a konvicí, jídelní stůl se čtyřmi židlemi, lednice a televize. Pohled z oken je na příjezdovou cestu a vesnici. Ze střešních oken pak na celé okolí domu a zahradu.

Kapacita:

2x2 1x4 kapacita:8 osob

Stravování

Na vyžádání možnost snídaní. V obci je prodejna potravin, hospoda ( přes týden závodní stravování ) a sportovní areál. Restaurace s teplou kuchyní můžete navštívit v 6 km vzdálené Kdyní nebo i pěšky ve 2 km vzdálené obci Loučim.

Vybavení

Parkoviště, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

K dispozici je zahrada, venkovní posezení, včetně možnosti ohně a při špatném počasí a po domluvě i možnost sezení pod krytou, otevřenou stodolou. Celý objekt (33a) je oplocen a rozdělen na několik částí s pastvou ovcí a volným výběhem psa. Objekt se proto nehodí pro ubytování rodin se psi.Parkování je možné před vchodem nebo na příjezdové cestě. Společný vchod je řešen ze zastřešeného prostoru do chodby, odkud je dole přístupný apartmán č.1 a plynová kotelna. Po schodech v patře pak apartmán č. 2 a byt č. 3.

Okolí hotelu

Okolí tohoto penzionu je velmi členití s výhledem na hlavní část Šumavy a na Chodsko. Vzdálenost od okresních měst Domažlice (centrum Chodska) a Klatovy je 16 km a spojení je možné autobusem nebo vlakem. Vlaková zastávka se však nachází 1,5 km od penzionu. Vesnice je napojena na řadu nově vybudovaných cyklostezek www.cyklistevitani.cz s napojením na německé cyklostezky, protože leží asi 10 km od státní hranice se SRN.

Kontaktní informace

URL:www.chodskalhota.cz/index.php?nid=612&lid=CZ&oid=1380034
adresa: Chodská Lhota 161 Kdyně

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz