Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Ústecký kraj => Krupka => Apartmány Pod hradem Krupka Krupka

Apartmány Pod hradem Krupka

Ve zrekonstruovaném objektu jsou tři prostorné a zcela vybavené apartmány, každý samostatně na jednom patře, s vlastní koupelnou.

Ceník

léto:300 zima:300 mimo sezónu:300 Kč/lůžko

Poloha

na rohu ulice Mlýnská a Husitská Krupka okres Teplice

Popis pokojů

manželská postel jednolůžko rozkládací gauč TV se satelitem jídelní stůl kuchyňský kout (lednice, indukční vařič, rychlovarná konvice, nádobí a příbory) koupelna (sprchový kout, toaleta) internet (Wi-Fi/zástrčka)

Kapacita:

3x4 kapacita:12 osob

Stravování

stravování vlastní - každý apartmán má svou plně vybavenou kuchyňku

Vybavení

Internet, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

zahrada, gril, garáž

Okolí hotelu

KULTURA A SPORT Památky a zajímavosti v Krupce Hrad Krupka Štola Starý Martin Lanová dráha stanice Bohosudov (326 m n.m.) – Komáří Vížka (806 m n.m.) Komáří Vížka – v zimě sjezdové a běžecké traťe a v létě cyklotrasy po hřebenech Krušných hor Husitká ulice – památková zóna (Mlýnská ulice na ni navazuje) Zvonice Bývalá radnice Muzeum cínu a historie Krupky Morový sloup s barokní sochou sv. Františka Xaverského Farní kostel a bývalá fara Městský kostel nanebevzetí panny Marie a bývalá fara Špitální kostel sv. Ducha Kostel sv. Václava Hřbitovní kostel sv. Anny Bývalá výletní restaurace Vilémova Výšina zřícenina hradu Kyšperk – Supí hrad Bazilika Marie sedmibolestné Kalvárie Bohosudov Kaple sv. Volfganga Zřícenina kostela sv. Prokopa Památník 313 Obětí pochodu smrti Juchtová Kaple Zřícenina tvrze Starý Dvůr – Vodní TVrz Kotelní jezírko Kesselteich Výletní vlak v letních měsících na trase Oldřichov – Děčín Vyhlídková skála Mrtvý kámen Sportovní vyžití v přilehlé hale stolního tenisu (100m) ve sportovním areálu Krupky – běžecká dráha, tenis, venkovní basketbalové hříště, sportovní hala, plavecká hala, fitnescentrum skiareál na Komáří Vížce každoroční závody sjezdu horských kol- downhill MTB CUP (Komáří Vížka - Bohosudov) cyklotrasy po hřebenech Krušných hor, které jsou v zimních měsících k dispozici a udržované pro běžecké lyžování startovací plocha závěsného létání mašérství (mushing) závody psího spřežení na Komáří Vížce

Kontaktní informace

URL:www.podhrademkrupka.cz
adresa: Mlýnská 215 Krupka

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz