Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihočeský kraj => Jindřichův Hradec => Apartmány U kamenného stolu. Jindřichův Hradec

Apartmány U kamenného stolu.

Atraktivní nově zrekonstruovaná samostatná část chalupy se nachází v údolí toku Moravské Dyje v Jižních Čechách. Pomezí Jižní Čechy, Jížní Morava, Česká Kanada, Českomoravská vrchovina, Dolní Rakousko, Podyjí V blízkosti Modletic se nachází renesanční

Ceník

léto:300 zima:300 mimo sezónu:300 Kč/lůžko

Poloha

GPS(48.9778733N, 15.4554300E)

Popis pokojů

Vybavení chalupy Velký apartmán - tří toalety. Dvě se sprchovým koutem, jedna s pračkou. Společenská místnost - internet, krb, kuchyně, pracovní kamenná deska, myčka nádobí, topinkovač, elektrický sporák, mega stůl s lavicí a židlemi. Vřetenové schodiště s marockým štukem - vstup do galerie a podkroví. Postele ze dřeva a trámů - masiv. Vstup je z verandy. Ze společenské místnosti se dostanete do dvora s letní kuchyní. Místnost pro kola, lyže, běžky. Malý apartmán - kachlová kamna s troubou a plotnou, mikrovlnná trouba, lednička, topinkovač, postele a palanda ze dřeva a trámů - masiv, dva stoly s židlemi. Křesílka se stolkem. Pokoje jsou oddělené chodbou. Z chodby je vstup na toaletu. Ubytování ve dvoře - Pec na chleba s kachlovými kamny. Koupelna společná s toaletou a vanou. Společenská místnost s kuchyní(lednička, sporák, pracovní deska, a jiné vybavení), krb s klavírem - křídlo. Společná chodba. Vstup ze dvora.

Kapacita:

2x2 2x3 3x4 kapacita:23 osob

Stravování

Stravování vlastní, možnost společného stravování, kuchyňka. Snídaně, oběd, večeře si lze v předstihu objednat(minimum 10 porcí)Restaurace Na Podolí Na Podolí 305,675 31 Jemnice Tel: +420 608 029 540,+420 568 450 500 V ceně jídla je servis až do Modletic.

Vybavení

Parkoviště, internet, disko/bar, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Vnější vybavení - uzavřený dvůr, ve dvoře letní kuchyně s ohništěm, mega postelí, koutek pro děti, flipper, stolní fotbálek, houpací síť, koutek s bylinkami k užívání. Zahrada s řekou Moravskou Dyjí a kamenným stolem, lavicí a dvěma ohništi, indiánský stan s ohništěm a postelemi, pískoviště, houpačky, trampolína na vlastní nebezpečí). 150m Dolní rybník s kamenným i dřevěným stolem, lavicí a udírnou. 220m Horní rybník v lese). Místnost pro kola, lyže, běžky.

Okolí hotelu

Výlety, atrakce, zábava Městská památková rezervace Slavonice, která patří mezi renesanční města jihozápadní Moravy, leží v jižní části Českomoravské vysočiny u rakouských hranic. V centru města se nachází mnoho historických památek v gotickém, renesančním a barokním slohu. Za návštěvu stojí: Prohlídka města s průvodcem: – zahrnuje prohlídku obou náměstí s výkladem, možnost prohlídky v anglickém a německém jazyce Slavonická věž: Vyhlídková věž s 172 schody, pokladna na vrcholu, pohlednice, mapy, suvenýry… Podzemí: Gotické podzemní chodby. Prohlídka s průvodcem. Dvě prohlídkové trasy – kratší 136 m, delší náročnější 380 m. Návštěvníci obdrží ochranný oděv – holínky a pláštěnku a baterku. Městské muzeum: STÁLÁ EXPOZICE: Historie města – expozice pomocí sbírkových předmětů dokládá historický vývoj města, řemesel a hospodářství, život lidí ve městě a v okolí. Lutheránská modlitebna a výstava historického hospodářského nářadí: Lutheránská modlitebna ze 16.století – místnost s nástěnnými malbami s výjevy z Apokalypsy. Expozice starého hospodářského nářadí. Prohlídka s výkladem. Cechovní sál a mázhaus: Cechovní sál je vyzdoben kolorovanými sgrafity v pásech představujícími výjevy z Nového zákona, erby, německými nápisy datovanými do roku 1556.Mázhaus je zaklenut valenou klenbou se čtyřmi dvojicemi koutových lunet, se sítí oblých plastických žeber a polokulovitých svorníků s polychromií, na středu je umístěn motiv zvířecí hlavy. Na stěnách je malovaný sladovnický erb, erb pánů z Hradce, Lvů z Rožmitálu a pětilisté růže. Galerie, ateliéry, muzea: Pevnostní areál Slavonice: Areál opevnění Slavonice je ukázkou části obranné pevnostní linie Československé republiky budované v letech 1935 - 1938. Dačická brána: Výstava historických fotografií Slavnic. Prohlídka historického objektu Galerie Slavonice a galerie Art Textilní ateliér – možnost vlastní tvorby POTISKEJ SI TRIČKO. obchod s výrobky Řezbářský ateliér – Jiří Netík: Výstava vlastní tvorby. Autorská originální keramika Maříž: Keramická dílna – možnost vlastní tvorby – NAMALUJ SI HRNEK. Obchod s keramikou

Kontaktní informace

URL:modletice-ubytovani.cz/
adresa: U kamenného stolu. 12 Jindřichův Hradec

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz