Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Středočeský kraj => Mělník => Apartmány U Zámku *** Mělník

Apartmány U Zámku ***

Apartmány v Mělníku v centru města u zámku Komfortní, nově vybudované apartmány o rozloze 32 m2 se nachází přímo v historickém centru města Mělníka, cca 30 m od mělnického zámku, v pěší zóně ve Svatováclavské ulici, která nedávno prošla kompletní rekonst

Ceník

léto:330 zima:330 mimo sezónu:330 Kč/lůžko

Poloha

Přímo u mělnického zámku v pěší zóně - ulice Svatováclavská. Parkování je zdarma v průjezdu domu nebo v blízkosti domu na náměstí střeženém kamerou.

Popis pokojů

Apartmán HISTORICKÝ (32 m2) s klenbami je v přízemí, orientován do zahrady. Je určen pro 1 - 3 dospělé osoby, nebo 2 dospělé osoby a 1 - 2 děti. Apartmán PROVENSÁLSKÝ (32 m2 - 50 m2) vybavený bílým nábytkem je v patře, je určen pro 1 - 5 dospělých osob, nebo až 3 dospělé osoby a 2 děti fén. Pokud přijede 3 a více hostů, má tento apartmán k dispozici i další pokoj. Děti do 15 let jsou u nás ubytovány zcela zdarma. Můžeme zdarma poskytnout dětskou postýlku pro dítě do 3 let. Nabízíme slevy na delší pobyty. Parkování je zdarma, a to přímo uvnitř v domě nebo na blízkém náměstí, které střeží kamera (parkovací karta k dispozici při ubytování). V uzamykatelném prostoru Vám uschováme motocykly nebo kola.

Kapacita:

2x2 1x3 1x4 kapacita:10 osob

Stravování

Můžeme Vám poskytnout snídani, kterou servírujeme přímo do apartmánů v hodinu dle Vašeho výběru. V apartmánech je k dispozici zdarma káva a čaj. K dispozici je též minibar s nabídkou nápojů a mělnických vín. Přímo ve Svatováclavské ulici je několik restaurací, vinárna, vinotéka, kavárna, cukrárna.

Vybavení

Parkoviště, internet, minibar, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Apartmány obsahují: obytnou místnost: dvojlůžko, rozkládací pohovka (možnost až 2 - 4 přistýlek), konferenční stolek, posezení, nábytek, TV+SAT, internetové připojení (zdarma), plně vybavenou kuchyni (lednička s mrazničkou, sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba, varná konvice, veškeré nádobí), sociální zařízení.

Okolí hotelu

V sousedství apartmánu se nachází zámek, kostel, proslulá kostnice, regionální muzeum, vyhlídková věž, návštěva podzemí města a vodní studny, přímo ve Svatováclavské ulici je několik vyhlášených restaurací. Okolí Mělníka nabízí mnoho rekreačních příležitostí. Jakékoli podrobnější informace o Mělníku a možnostech výletů do okolí Vám podáme při Vaší návštěvě.

Kontaktní informace

URL:www.uzamku-melnik.cz/
adresa: Svatováclavská 24 Mělník

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz