Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihomoravský kraj => Bavory => Apartmány Ubytování nad vinným sklípkem U Šolců Bavory

Apartmány Ubytování nad vinným sklípkem U Šolců

Apartmány nad vinným sklepem. Venkovní posezení s grilem a výhledem na Pálavu. Ubytování v apartmánech až pro 6 osob nad vinným sklepem.

Ceník

léto:283 zima:283 mimo sezónu:283 Kč/lůžko

Poloha

Nově postavené apartmány nad vinným sklípkem U Šolců se nachází v západní části obce Bavory. Ze dvorku, kde je možné grilovat je výhled na Stolovou horu.

Popis pokojů

Každý apartmán pohodlně pojme 6 osob. Po domluvě je možné kapacitu zvýšit přistýlkami. Hned za vstupem do apartmánu se nachází plně vybavená kuchyně s jídelním stolem a televizí. Oba apartmány jsou rozděleny na dva pokoje, jeden s manželskou postelí a druhý se 4 lůžky. Součástí každého apartmánu je koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, zrcadlem a toaletou.

Stravování

v blízké hospodě (300 m)

Vybavení

Parkoviště, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Zastřešené venkovní posezení s grilem, WC na apartmán, sprcha na apartmán, televize na apartmán, kuchyně na apartmán, vinný sklep hned pod apartmány

Okolí hotelu

Ubytování 7km od Mikulova. Možnost krásného pěšího i cyklistického výletu do Mikulova přes vrch Turold. Ubytování leží přímo pod Pálavou. Přes Stolovou horu a vrch děvín lze dojít až k jachtařskému klubu u Novomlýnských nádrží v Pavlově. Mnoho krásných cyklistických tras. Ubytování U Šolců je vzdálené 12 km po silnici od kempu ATC Merkur na Nových Mlýnech. Do kempu lze dojít nebo dojet na kole různými cestami krásnou přírodou jižní Moravy

Kontaktní informace

URL:www.ubytovaniusolcu.cz
adresa: Bavory 126 Bavory

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz