Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Moravskoslezský kraj => Frenštát pod Radhoštěm => Autokemp Autokemp Frenštát pod Radhoštěm Frenštát pod Radhoštěm

Autokemp Autokemp Frenštát pod Radhoštěm

Autokemp Frenštát pod Radhoštěm se nachází v krásném prostředí podhůří Beskyd. V těsné blízkosti kempu najdete moderní aquapark, zajímavé turistické cíle i cyklistické trasy. Celý areál kempu je vybaven bezbariérovými přístupy. V celém areálu WI-FI.

Ceník

léto:690 zima:500 mimo sezónu:500 Kč/lůžko

Poloha

Autokemp najdete v krásném prostředí při výjezdu z Frenštátu pod Radhoštěm směrem na Nový jičín, Kopřivnici a Ostravu u soutoku dvou říček Lubiny a Lomné. Nově jsme otevřeli Autokemp celoročně. Mimo uvedená data lze areál autokempu pronajmout pro školní výlety, organizované skupiny, svatby, firemní akce, apod.

Popis pokojů

Ubytovat se můžete v jedné z dvaadvaceti chatek z nichž jedna je dvoupatrová pro 8 osob vybavená krbem, společenským prostorem a vlastním sociálním zázemím. Dále nabízíme 6 chatek pro dvě osoby, 15 chatek pro 4 osoby a dvě chatky s bezbariérovým přístupem. Všechny chatky v autokempu jsou vybaveny sprchovým koutem a sociálním zařízením. Návštěvníci, kteří přijedou karavany, mají možnost napojení na venkovní přívody vody a elektrickou síť. Součástí areálu je budova s kuchyňkou, společenskou místností, prádelnou, sociálním zařízením sprchami s teplou vodou a WC. Celý areál kempu je vybaven bezbariérovými přístupy. V celém areálu WI-FI. Celkem tedy nabízíme 80 míst v chatkách. Pro stanaře máme přichystanou krásnou louku s ohništěm a pergolami a možnost využití společné kuchyňky a společenské místnosti s TV. Pro karavany a obytné vozy máme připravený krásný travnatý prostor mezi vzrostlými stromy s možností připojení na elektrickou síť.

Kapacita:

6x2 6x3 15x4 kapacita:80 osob

Stravování

Hosté autokempu mají možnost stravování ve stylově zařízené restauraci. V areálu autokempu je zřízeno občerstvení, provozovatel přijímá objednávky na stravování (polopenze, plná penze, snídaně apod.)

Vybavení

Parkoviště, internet, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Všechny chatky v autokempu jsou vybaveny sprchovým koutem a sociálním zařízením. Návštěvníci, kteří přijedou karavany, mají možnost napojení na venkovní přívody vody a elektrickou síť. Součástí areálu je budova s kuchyňkou, společenskou místností, prádelnou, sociálním zařízením sprchami s teplou vodou a WC. Celý areál kempu je vybaven bezbariérovými přístupy. V celém areálu WI-FI. V areálu kempu je otevřené ohniště a pět pergol s krby na grilování (dřevo je k dispozici zdarma), dětské hřiště, travnaté hřiště na volejbal, kuželky a stolní tenis.

Okolí hotelu

Frenštát pod Radhoštěm je město ležící v malebné kotlině moravskoslezských Beskyd. Dnešní město tvoří zejména náměstí s novorenesanční radnicí a částečně zachovalým podloubím. Frenštát pod Radhoštěm a jeho okolí je místem, kde žili, tvořili nebo je jen navštěvovali mnozí významní výtvarníci, sochaři a spisovatelé. Samotné město i s okolím nabízí spoustu možností pro pěší turistiku, cykloturistiku, jízdu na horských kolech, lyžování či paragliding. Díky krásné přírodě a pohostinnosti jeho obyvatel je Frenštát p.R. stále více vyhledávaným střediskem nabízejícím bohatou škálu sportovních a turistických možností.

Kontaktní informace

URL:autokemp-frenstat.cz
adresa: Dolní 1807 Frenštát pod Radhoštěm

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz