Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihomoravský kraj => Horní Věstonice => Chalupa Fara sv. Rozálie Horní Věstonice

Chalupa Fara sv. Rozálie

Fara je pronajímána celoročně pouze jako celý objekt. Ubytovací kapacita: 9 lůžek (+ 5 přistýlek)3 ložnice,kuchyň, koupelna se sprchou, samostatné WC, dvorek s posezením.

Ceník

léto:110 zima:155 mimo sezónu:110 Kč/lůžko

Poloha

Fara sv. Rozálie se nachází v centru vinařské obce Horní Věstonice na severozápadním svahu Pálavských vrchů pod vrchem Děvínem, nedaleko Novomlýnských nádrží. V roce 2009 byla původní budova zrekonstruována a v roce 2014 nově vybavena.

Popis pokojů

1 x čtyřlůžková ložnice (dvojlůžko + 2 samostatná lůžka + 2 přistýlky) 1 x třílůžková ložnice (dvojlůžko + 1 samostatné lůžko + 1 přistýlka) 1 x dvoulůžková ložnice (2 samostatná lůžka + 2 přistýlky)

Kapacita:

1x2 1x3 1x4 kapacita:14 osob

Stravování

Stravování je vlastní. Je zde kuchyně vybavená nádobím pro 14 hostů, lednice, mikrovlnka, sporák, varná konvice. Prodejna potravin do 100m od fary.

Vybavení

Parkoviště, internet, WC na pokoji, sprchy na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Uzavřený dvorek,kryté venkovní posezení s možností grilování, pískoviště pro děti, možnost úschovy jízdních kol, parkování vedle budovy fary.

Okolí hotelu

H. Věstonice leží na úpatí Pavlovských vrchů, nedaleko Novomlýnských nádrží, Lednicko-valtického areálu a města Mikulova. Celá oblast je protkána hustou sítí vinařských, naučných a cyklistických stezek, které navazují na hlavní cyklistickou trasu Brno – Vídeň. V okolí možnost koupání -přírodní koupaliště (Pasohlávky), aquparky - Aqualand Moravia Pasohlávky(našim hostům poskutujeme 10% slevu na vstupné), Therme Laa (Rakousko).

Kontaktní informace

URL:www.penzionfara.cz
adresa: Horní Věstonice 127 Horní Věstonice

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz