Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihomoravský kraj => Podivín => Chalupa Habánov Podivín

Chalupa Habánov

Chalupa leží v klidné, okrajové části historického královského města Podivín. K dispozici jsou 2 pokoje a v každém pokoji jsou 3 lůžka. Chalupa je vzdálena necelých 200 m od Velkopavlovické vinařské stezky.

Ceník

léto:250 zima:250 mimo sezónu:250 Kč/lůžko

Poloha

Chalupa leží v klidné, okrajové části historického královského města Podivín, které je vstupní branou do Lednicko-valtického areálu. K dispozici jsou 2 pokoje a v každém pokoji jsou 3 lůžka.

Popis pokojů

Kuchyně s jídelní částí, 2×tří lůžkové pokoje, koupelna, venkovní posezení.

Kapacita:

2x3 kapacita:6 osob

Stravování

Strava vlastní

Vybavení

Parkoviště, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Kuchyně je vybavena nádobím, chladničkou, plynovým sporákem s troubou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a překapávačem na kávu. Ložnice - je situována do dvou vzájemně propojených pokojů, kdy v každém pokoji jsou umístěny tři postele a odpočinková křesla. Koupelna je vybavena jak vanou se sprchovou zástěnou. Z koupelny se vchází na samostatnou toaletu. Součastí vybavení koupelny je fén, žehlička s prknem a vysavač.

Okolí hotelu

Chalupa leží v klidné, okrajové části historického královského města Podivín (okres Břeclav, exit 41 na dálnic D2), které je vstupní branou do Lednicko-valtického areálu (LVA). Chalupa je vzdálena necelých 200 m od Velkopavlovické vinařské cyklostezky, která Vás propojí s celou sítí cyklostezek v Lednicko-Valtickém areálu. Celou krásu jihu Moravy si můžete prohlédnou při výstupu na Pálavu.

Kontaktní informace

URL:www.cyklo-ubytovani-podivin.cz/
adresa: Habánov 51 Podivín

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz