Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihočeský kraj => Kunžak => Chalupa Kaproun - Česká Kanada Kunžak

Chalupa Kaproun - Česká Kanada

Volně stojící rekreační dům, bývalá škola,jednoduše,ale příjemně zařízená. Prostorné pokoje, obytná plocha 200 m2. Koupelna se sprchou, samostatná toaleta. V patře se nachází prostornáčistá půda s dvěma lůžky a stolním tenisem.

Ceník

léto:120 zima:150 mimo sezónu:100 Kč/lůžko

Poloha

V jižních Čechách, v malé a velmi klidné vesničce Kaproun, cca 20 km východně od hezkého města Jindřichův Hradec. Úžasné místo v srdci krásné krajinné oblasti s mnoha lesy a rybníky zvané „Česká Kanada“, která je rájem pro cyklisty – v okolí vedou oblíbené cyklotrasy. V blízkosti se nachází zřícenina hradu Landštejn, městečko Slavonice (pod ochranou UNESCO), klášter a fascinující vlaková zastávka v lese (úzkokolejka s parním vlakem a socha Járy Cimrmana), hezká města Telč a Třeboň, zámek Dačice.

Popis pokojů

4x ložnice! Ložnice s dvojlůžkem, druhá ložnice s dvojlůžkem, třetí ložnice s palandou (průchozí) a čtvrtá ložnice s dvojlůžkem. Koupelna se sprchou, samostatná toaleta. V patře se nachází prostorná čistá půda se dvěmi samostatnými lůžky a stolním tenisem. Z venku ve dvoře je přístupná další místnost se stolem, lavicemi a krbem.Vytápění krbovými kamny s výměníkem – rozvod do rad.v lažnicích. Vnitřní dvůr je uzavřený, zahrada není oplocená, resp. jen částečně K dispozici je zahradní nábytek se slunečníkem, přenosný gril a ohniště. Parkování na zahradě.

Kapacita:

5x2 kapacita:10 osob

Stravování

K dispozici plně vybavená kuchyně. Hospoda přes ulici :-)

Vybavení

Parkoviště, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Vše potřebné pro klidnou rodinnou dovolenou. více na www.chalupa-kaproun.cz

Okolí hotelu

Uzavřený dvůr, zahrada částečně oplocená, louky lesy vody...

Kontaktní informace

URL:www.chalupa-kaproun.cz
adresa: Kaproun 6 Kunžak

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz