Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Liberecký kraj => Doksy => Chalupa Pohádková chaloupka Doksy

Chalupa Pohádková chaloupka

Celoroční pronájem pohádkové roubenky: nálada starých dobrých časů prožívaná právě teď. Pronájem chalupy (12 osob včetně dvou přistýlek), včetně zahrady s bazénem 4,5 m, rekreačního lesoparku (celkem 14000m2)se zálesáckým sroubkem (zahradní gril)atd...

Ceník

léto:330 zima:330 mimo sezónu:330 Kč/lůžko

Poloha

Pohádková chaloupka se nalézá na okraji památkově chráněné vesničky Žďár, v srdci Máchova kraje, na dohled od královského hradu Bezděz, s vlastními pozemky 14000m2. V okolí nádherné lesy, rokle a skály, ideální i pro cykloturisty.

Popis pokojů

Dvě třílůžkové a jedna čtyřlůžková celodřevěná ložnice s náladou starých dobrých časů, kdy si lidé ještě v tichu a klidu mohli odpočívat.

Kapacita:

2x3 1x4 kapacita:12 osob

Stravování

Ke společenské místnosti přiléhá plně vybavená kuchyně pro vlastní vaření: vařiče, trouba, myčka, mikrovlnka, kávovar, nádobí, malá a velká lednice, mrazák), restaurace 300 metrů.

Vybavení

Parkoviště, bazén.

Další komentář k vybavení:

Tři ložnice (3,3,4) a společenská místnost, koupelna s vanou a sprchovým koutem, samostatné WC. Černá kuchyně. Topení klasicky dřevem. Památkově chráněný objekt starý přes 250 let, nově zrestaurovaný ve spolupráci s Národním památkovým úřadem. Navíc v chalupě možnost přístupu do keramické dílny a samostatné zdobení keramiky (placeno zvlášť). Pro děti pískoviště s hračkami a skluzavkami. Na pozemcích volejbalové a badmintonové hřiště, hřiště na fotbálek. Venkovní solárně ohřívaný bazén (4.5m). Přenosný gril, zahradní nábytek. Zálesácký sroubek se zahradním grilem. Na pozemcích romantická posezení s dalekými výhledy.

Okolí hotelu

Vesnička Žďár je vesnickou památkovou rezervací, Máchovo jezero 10 km (aquapark, bazény, lodičky atd.), do 5 km hrad Bezděz , hrad Houska a rozhledna Vrátenská hora, v okolí hrady Kokořín, Ralsko, Jestřebí ,Starý Bernštejn mnoho dalších. Romantický Máchův kraj plný lesů, borovic, pískovcových skal a výhledů . Ideální pro cykloturisty i pro rodiny s dětmi.

Kontaktní informace

URL:www.pohadkovachaloupka.cz
adresa: Žďár 10 Doksy

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz