Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Vysočina kraj => Ústí => Chalupa Samota Ústí Ústí

Chalupa Samota Ústí

Objekt se nachází na polosamotě nedaleko obce Ústí, která se nalézá na hranicích jižní Moravy a jižních Čech. Jedná se o místo v regionu Českomoravská vrchovina, která je vhodná k turistice a cykloturistice po dobře značených stezkách. V zimní období je m

Ceník

léto:200 zima:150 mimo sezónu:150 Kč/lůžko

Poloha

Nově rekonstruovaná chalupa Samota Ústí stojí na samostatném a oploceném pozemku. Kolem objektu je velký, pěkně upravený a zatravněný pozemek, na kterém mohou klienti využít venkovní posezení pod pergolou (zahradní nábytek), přenosný gril, velkou houpačku pro dvě osoby, zahradní sprchu, přírodní ohniště a bazén. Na oplocené zahradě je možno si postavit stany. Pro děti je zde dětská houpačka, dětská skluzavka a pískoviště. Velká travnatá plocha je vhodná k příjemnému odpočinku. Možnost pronájmu tenisového kurtu v obci Krasoňov 2km.

Popis pokojů

Hlavním vchodem z přední části se vchází na chodbu (skříňka, věšáky, zrcadlo), za níž je kuchyně s jídelnou (stůl, 2x židle, věšáková stěna, rohová lavice). Z kuchyně se dále jde do ložnice (lůžka, rozkl. sedačka, 2 noční stolky, sekretář, skříň, radiobudík), jež je průchozí do obývacího pokoje (rozkládací sedačka, dvě křesla, konf. stolek, dětská postýlka, skříně, BTV, radio s CD přehrávačem, krbová kachlová kamna s výměníkem), z kterého se dále jde na chodbu (věšáky). Z chodby je přístupné sociální zařízení (WC v rámci koupelny, sprchový kout, T+S, umyvadlo, toaletní skříňka, věšáky) a je průchozí před chalupu. Klientům je k dispozici sauna (2x1,5 m -zdarma).

Kapacita:

1x2 1x4 kapacita:6 osob

Stravování

Vlastní kompletně vybavená kuchyň

Vybavení

Parkoviště, bazén, tenisové kurty, zvíře na pokoji, sprchy na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

rozkládací sedačka, dvě křesla, konf. stolek, dětská postýlka, skříně, BTV, radio s CD přehrávačem, krbová kachlová kamna s výměníkem

Okolí hotelu

Kolem objektu je velký, pěkně upravený a zatravněný pozemek, na kterém mohou klienti využít venkovní posezení pod pergolou (zahradní polohovací proutěná křesla), přenosný gril, velkou houpačku pro dvě osoby, zahradní sprchu, přírodní ohniště, volejbalové hřiště a bazén. Pro děti je zde dětská houpačka, skluzavka a pískoviště, společenské hry, badminton. Velká travnatá plocha je vhodná k příjemnému odpočinku. Možnost pronájmu tenisového kurtu v obci Krasoňov (2 km).

Kontaktní informace

URL:www.e-chalupy.cz/vysocina/vetrny_jenikov_chata_pronajem_samota_usti_0347.php
adresa: Ústí 26 Ústí

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz