Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => kraj => Obrataň => Chalupa Sudkáč Obrataň

Chalupa Sudkáč

Sudkáč je opravdu tradičně zařízená chalupa, ale přesto s moderním vybavením, které zpříjemní každý okamžik Vašeho pobytu. Vyrazte na dovolenou, ať už s rodinou nebo s přáteli, na tradiční selskou chalupu v Sudkově Dole.

Ceník

léto:190 zima:160 mimo sezónu:160 Kč/lůžko

Poloha

Najdete nás na hranici Vysočiny a jižních Čech, v okrese Pelhřimov, na klidném okraji vesničky Sudkův Důl.

Popis pokojů

Na Sudkáči pro Vás máme až 9 míst, některá v malebné zařízené ložnici, některá v pokoji s klasickou pecí a další v prostorné obytné kuchyni. Podkrovní pokoj v současné době bohužel pronajímáme jen v určitých situacích, ale skýtá kouzelnou atmosféru a učaruje Vám svými 140 let starými trámy.

Stravování

Na chalupě můžete sami vařit v moderně vybavené a prostorné kuchyni s troubou, sklokeramickou varnou deskou, vestavěnou lednicí a myčkou nádobí. Můžete také navštívit některou z restaurací v okolí několika desítek kilometrů, například Restauraci a pizzerii Na náměstí v Pacově.

Vybavení

Parkoviště, internet, bazén, satelit/kabelovka.

Další komentář k vybavení:

Nejen na dovolené s dětmi oceníte bazén, velkou oplocenou zahradu a spoustu místa až pro 9 lidí. Děti si mohou hrát na pískovišti se skluzavkou hned za okny, zatímco Vy se můžete těšit z odpoledního slunce, nebo si užívat grilování před chalupou.

Okolí hotelu

Na Sudkáči budete mít soukromí na velké oplocené zahradě, která v horní části navazuje na louku a za ní pokračující lesy. Vesničku Sudkův Důl propojuje s okolím malebné Josafatské údolí a v okolí se můžete těšit z výhledů na vysočinské kopce.

Kontaktní informace

URL:www.sudkac.cz
adresa: Sudkův Důl 7 Obrataň

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz