Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Zlínský kraj => Velké Karlovice => Chalupa u Chudějů Velké Karlovice

Chalupa u Chudějů

Nově postavená chalupa v blízkosti skiareálu Kyčerka, z oken je vidět na dětské vleky. Dominantou obytné místnosti jsou kachlová kamna s ležením, z kuchyně je přímý vstup na venkovní krytou terasu. Kapacita pohodlně pro 12 osob ve 3 pokojích v podkroví.

Ceník

léto:340 zima:340 mimo sezónu:250 Kč/lůžko

Další info k cenám

Vánoční pobyt (max.12 osob) - 5 nocí - 24.000,-- Silvestrovský pobyt (max.12 osob) - 5 nocí - 36.000,-- Velikonoční pobyt (max.12 osob) - 4 noci - 16.000,-- Prodloužené sváteční pobyty - min. 3 noci - 3.000,--/noc Víkend - 8.000,-- Prodloužený víkend - 9.000,--

Poloha

Objekt je dobře dostupný autem i v zimním období. V obci na kruhovém objezdu směr Pluskovec, kolem kostela, za vlakovou zastávkou po 200 m mírně doleva nebo až za parkoviště u vleků a pak prudce doleva. Parkování pro více aut u chalupy nebo na málo frekventované příjezdové cestě.

Popis pokojů

Podkroví -12 osob: pokoj A /3+2/, pokoj B /3+1/, pokoj C /2+1/

Kapacita:

1x2 2x3 1x4 kapacita:12 osob

Stravování

Bez stravování - vlastní plně vybavená kuchyně /lednice s mrazákem, mikrovlnka, indukční deska, el.trouba, myčka, varná konvice, topinkovač, toustovač, ponorný mixér, překapávač na kávu, základní nádobí, navíc ruční mlýnek na kávu, samozřejmostí jar, hubky, utěrky, sáčky na odpad/

Vybavení

Parkoviště, internet, bazén, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Kachlová kamna s rozvodem vzduchu do pokojů v podkroví, podlahové topení v celém přízemí. Chalupa má celkem 3 WC a 2 koupelny - sprchové kouty, nahoře i vana. Na chodbě dřevo do kamen, pro zábavu retro šipky. Venkovní prostor - trampolína, skluzavka, pískoviště, malá horolezecká stěna, houpačka, terasa s posezením i houpacím křeslem, trampolína, v létě bazén a solární sprcha, ping.stůl, kroket, možnost zapůjčení kotlíku na guláš, uzamykatelná místnost pro kola.

Okolí hotelu

Koupání - v obci vyhřívaný bazén, přírodní koupaliště Balaton /7 km/ Cyklotrasy - cyklostezka podél řeky Bečvy vhodná i pro bruslaře Turistika - kapličky, rozhledny, jezero, vrchol Soláň, Javorníky atd. Výlety do 30 km - Pustevny, Radhošť, skanzen Rožnov p.R.

Kontaktní informace

URL:www.chalupauchudeju.cz
email: danchu@seznam.cz
adresa: Pluskovec - naproti dětským vlekům Kyčerka 1097 Velké Karlovice
Telefon:733739233

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?


info Přidat/Editovat Odkaz