Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Pardubický kraj => Ústí nad Orlicí => Chalupa ubytování na horách Ústí nad Orlicí

Chalupa ubytování na horách

Objekt je určen k celoročnímu užívání a nachází se na severní Moravě v obci Heroltice v nadmořské výšce cca 730m, kde Vás čeká čerstvý vzduch, klid, odpočinek, nedotčená příroda a nádherný výhled na panorama Jeseníků s dominantou nejvyšší horou Praděd.

Ceník

léto:150 zima:180 mimo sezónu:150 Kč/lůžko

Poloha

Na pomezí Jeseníků a Orlických hor v obci Heroltice, nacházející se v ekologicky čisté krajině a romantické přírodě. Vesnička Heroltice se nachází v Olomouckém kraji na severní Moravě v blízkosti městečka Štíty,skiparku v Červené Vodě (s nejdelší sjezdovkou v Orlických horách)

Popis pokojů

K dispozici Vám nabízíme jeden třílůžkový, jeden čtyřlůžkový, a jeden pětilůžkový pokoj, kuchyň s kompletním vybavením, sprchový kout s umyvadlem a wc, samostatné wc. V letním období je možno využívat balkón se zahradním nábytkem.

Kapacita:

kapacita:12 osob

Stravování

vlatní stravování

Vybavení

Parkoviště, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

kuchyň s kompletním vybavením, sprchový kout s umyvadlem a wc, samostatné wc. V letním období je možno využívat balkón se zahradním nábytkem.

Okolí hotelu

Čeká na Vás mnoho zajímavých míst, spousta nezapomenutelných zážitků a hlavně klid a odpočinek v krásné a klidné přírodě. Každý si u nás najde to co ho zajímá, jak mladí návštěvníci přes rodiny s dětmi až po seniory. Přijeďte si k nám odpočinout rádi Vás uvítáme.

Kontaktní informace

URL:ebook.com/ubytovaniheroltice
adresa: Heroltice 55 Ústí nad Orlicí

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz