Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihočeský kraj => Chlum u Třeboně => Chalupa Ubytování na Třeboňsku U Emilky Chlum u Třeboně

Chalupa Ubytování na Třeboňsku U Emilky

Nové ubytování na Třeboňsku v chalupě, nedaleko Chlumu u Třeboně. Ubytování ve čtyřech stylových 2lůžkových pokojích s kuchyňkou s možností přistýlky, vlastním sociálním zařízením a TV. V ceně ubytování internet a parkování. Kosm. ošetř., masáže.

Ceník

léto:350 zima:350 mimo sezónu:350 Kč/lůžko

Poloha

Mirochov je vzdálený pouhé 3 km od známého jihočeského letoviska Staňkov, 6 km od Chlumu u Třeboně a 17 km přímo od Třeboně.

Popis pokojů

Růžová komůrka Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky. TV, vlastní sociální zařízení, plně vybavená kuchyňka. Levandulová komůrka Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky. TV, vlastní sociální zařízení, plně vybavená kuchyňka. Pomněnková komůrka Dvoulůžkový pokoj, TV, vlastní sociální zařízení, plně vybavená kuchyňka. Slunečnicová komůrka Dvoulůžkový pokoj, TV, vlastní sociální zařízení, plně vybavená kuchyňka.

Kapacita:

4x2 kapacita:8 osob

Stravování

vlastní vaření

Vybavení

Parkoviště, WC na pokoji, sprchy na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Jízdní kola (2x) 200 Kč/den Nordic walkingové hůlky 50 Kč/den Bembinton zdarma Rakety na líný tenis zdarma Společenské hry (šachy, karty...) zdarma Pro zlatíčka - zdarma Dětská vanička na koupání Dětská židlička Postýlka (včetně peřinek a povlečení) Míče, bábovky na písek

Okolí hotelu

Nabízíme vám pohodové ubytování v malebné krajině jižních Čech, v malé vesničce Mirochov. Mirochov je vzdálený pouhé 3 km od známého jihočeského letoviska Staňkov, 6 km od Chlumu u Třeboně a 17 km přímo od Třeboně.

Kontaktní informace

URL:www.ubytovaniuemilky.cz/
adresa: Mirochov 13 Chlum u Třeboně

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz