Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihočeský kraj => Kvilda => Chalupa Ve Stráni Kvilda

Chalupa Ve Stráni

Nově postavená chalupa se nachází přímo nad soutokem Teplé Vltavy a Kvildského potoka. Ubytování nabízí 2x čtyřlůžkový apartmán vybavený kuchyní a 2x dvoulůžkový pokoj s přistýlkou a společným kuchyňským koutem. Součástí každého pokoje je balkón s nádhern

Ceník

léto:350 zima:350 mimo sezónu:350 Kč/lůžko

Poloha

Chalupa Ve Stráni se nachází přímo nad soutokem Teplé Vltavy a Kvildského potoka. Z oken se proto naskýtá nádherný výhled do údolí, kudy protéká Vltava. Centrum obce, které nabízí bezpočet restaurací, obchod s potravinami, pekárnu nebo informační centrum, je vzdáleno 200m. Zhruba 150m od domu jsou k dispozici lyžařské vleky a výchozí místo řady turistických, bežkařských a cyklistických tras.

Popis pokojů

Bydlení je zařízeno jak pro rodiny s dětmi, tak pro jednotlivce. Čtyřlůžkové apartmány zahrnují vlastní kuchyňský kout, jehož základní vybavení je samozřejmostí. Dvoulůžkové pokoje mají společnou kuchyň v hale před pokoji. Součástí všech pokojů je vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, balkónem a úložným prostorem včetně vestavěných skříní. Pokoje jsou přizpůsobeny k odpočinku i společenskému využití, jejich součástí jsou pohodlná lůžka, místa pro posezení. V celém objektu funguje Wifi, ale i pevné připojení na internet, samozřejmostí je satelitní TV. Celková kapacita 13 lůžek: 2x čtyřlůžkový apartmán vybavený kuchyňským koutem, 2x dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky a společným kuchyňským koutem (možnost přistýlky je k dispozici pouze u jednoho dvoulůžkového pokoje). Další součásti ubytování: 1x parkovací stání pro každý pokoj, uzamykatelná lyžárna/kolárna, venkovní posezení, zajištění objektu bezpečnostními kamerami, balkón u každého pokoje.

Kapacita:

2x2 4x4 kapacita:13 osob

Stravování

Ubytování je bez stravování. Součástí pokojů jsou kuchyňské linky. V blízkosti ubytování je též bezpočet restaurací.

Vybavení

Parkoviště, internet, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Další součásti ubytování: 1x parkovací stání pro každý pokoj, uzamykatelná lyžárna/kolárna, venkovní posezení, zajištění objektu bezpečnostními kamerami, balkón u každého pokoje.

Okolí hotelu

Kvilda je šumavským turistickým rájem. Je to zároveň místo, kde můžete relaxovat a užívat si volného času po celý rok. Díky dobrému spojení se odtud dostanete na všechna zajímavá místa šumavského národního parku. Kromě cyklostezek je Kvilda křižovatkou pro značené turistické cesty a v zimě je důležitým uzlem pro dobře udržované lyžařské stopy. Zejména turistika je stěžejním lákadlem pro návštěvníky.

Kontaktní informace

URL:www.chalupavestrani.cz
adresa: Kvilda 135 Kvilda

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz