Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihomoravský kraj => Jedovnice => Chata CHATA Jedovnice Jedovnice

Chata CHATA Jedovnice

Nabízíme ubytování v pěkné,prostorné chatě,která je plně vybavená.V suterénu je garáž a místnost kde je možné hrát stolní fotbal,nabo šipky.V přízemí vstupní chodba,koupelna,2x WC,obyvák,kuchyně s jíd.koutem a schody do patra,kde jsou 3 ložnice(12 lůžek)

Ceník

léto:140 zima:80 mimo sezónu:90 Kč/lůžko

Další info k cenám

Cena v letní sezóně(07,08) je 12000kč/objekt/týden.Cena mimosezónu je dohodou,dle počtu osob a počtu nocí,od 80kč/os/noc.

Poloha

Chata stojí na rovinatém pozemku asi 100 metrů od hráze rybníků Budkovan a Dubový,na okraji rekreační oblasti,v těsné blízkosti lesa.Příjezd je po místní asfaltové komunikaci až k objektu.Okolní velice pěkná,lesnatá krajina s loukami a rybníky je protkána sítí stezek pro pěší i cyklisty.V letních měsících možnost koupání,rybaření,vodních sportů, možnost houbaření a sběr lesních plodů).

Popis pokojů

V chatě jsou 3 ložnice se 12 lůžky (ložnice- 5 lůžek,ložnice- 5 lůžek a lořnice- 2 lůžka).V ložnících jsou válendy,skříně,televize,rádia,lampičky atd.

Kapacita:

kapacita:12 osob

Stravování

Pro ty,kteří dávají přednost domácí stravě,je v chatě vybavená kuchyně. V okolí rekreačního rybníku Olšovec,ale i v samotných Jedovnicích je mnoho stylových restaurací,které jsou známé výtečnou kuchyní.

Vybavení

Parkoviště, internet, tenisové kurty, WC na pokoji, sprchy na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

V chatě jsou krbová kamna s rozvody tepla i do ložnic a elektrické radiátory.Dále sedačka,stoly,židle,skříně,lednice,mikrovlnka,mrazák,toastovač,el.sporák s troubou,WIFI,televize s dvd a usb,rádia,lampičky atd. V suterénu stolní fotbálek a šipky.Za chatou je krytá terasa,houpačka -2x,pískoviště,ohniště,udírna a gril.

Okolí hotelu

Objekt stojí v srdci Moravského krasu a svojí polohou,na okraji lesa a 500 metrů od rekreačního rybníka Olšovec,je ideálním zázemím pro výlety za okolními zajímavostmi pěšky,na kole či autem.Poblíž je známá propast Macocha,jeskyně Punkeví,Sloupsko-šošůvské i Balcarka.Zříceniny Blansek a Holštejn.Nový hrad,zámek v Blansku,Rájci a Boskovicích.Westernové městečko Boskovice,známá poutní místa Křtiny,Sloup a Vranov,arboretum Křtiny,vyhlídkové lety v sousední obci,větrný mlýn s expozicí Rudice,Rakovecké údolí a mnoho dalšího.

Kontaktní informace

URL:
email: chata.jedovnice@seznam.cz
adresa: Riviéra 334 Jedovnice
Telefon:602161829

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?


info Přidat/Editovat Odkaz