Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Olomoucký kraj => Loučná nad Desnou => Chata Chata u koní Kouty nad Desnou Loučná nad Desnou

Chata Chata u koní Kouty nad Desnou

\\/Chata u koní\\/ prošla celkovou vnitřní rekonstrukcí a nabízí tak veškerý komfort a zcela nové vybavení. Chata je vhodná jak pro rodiny s dětmi, tak i pro skupiny osob.

Ceník

léto:115 zima:180 mimo sezónu:100 Kč/lůžko

Poloha

Chata leží v klidné chatové osadě v Koutech nad Desnou, v Jeseníkách. V její těsné blízkosti leží Skiareál Šindelná, nedaleko pak Skiareál KOUTY s několika vleky, nočním lyžováním, lyžařskou školou, běžkařské trasy. Kolem chaty také vede turistiká cesta na Červenohorské sedlo, které nabízí nejen lyžování a běžkařské trasy, ale v létě také výlety, jak pěšky tak i na kolech, na Šerák, Švýcárnu, Praděd. apod. Dalšími možnými výlety jsou exkurze na přečerpávací vodní elektrárnu Dlouhé stráně, lázně Velké Losiny s termálním koupalištěm a muzeem výroby ručního papíru, jeskyně Na Pomezí, atd. V sousedství chaty se pasou koně, nabízíme možnost výuky jízdy na koni, v případě zdatnosti také vyjížďky po okolí.

Popis pokojů

Chata k pronajmutí poskytuje možnost ubytování pro 8 až 12 osob ve 3 ložnicích. Ložnice a pokoje: Chata má dvě samostatné ložnice v přízemí (jedna má 2 postele, druhá má 2 postele + 2 rozkládací křesla), další samostatná ložnice se nachází v 1.NP (má 4 postele), v sousedství schodiště je místnost s 2 rozkládacími křesly. Všechny ložnice jsou vybaveny skřínkami pro odkládání věcí. Sociální zařízení: V přízemí: WC + umyvadlo. V 1.NP: koupelna: sprchový kout, umyvadlo, WC, elektrický bojler, topný žebřík k sušení ručníků i věcí. Vytápění: Teplovodní kamna na dřevo, která vytápějí celý objekt (dřevo je v ceně ubytování a ušetříte tak za placení elektřiny jako je tomu v jiných objektech), 2x elektrický přímotop pro přítápění např. v noci.

Stravování

Chata má vlastní vybavenou kuchyň: kuchyňskou linkou s dřezem, el. 2 - plotýnkový vařič, lednice s malým mrazákem, mikrovlnná trouba s grilem, rychlovarná konvice, běžné nádobí, velký jídelní stůl a židlemi. Nejbližší stravování lze domluvit na Horském hotelu PRIMAVESI (snídaně či polopenzi), který je kousek nad chatou. Je zde také velmi příjemná hospůdka v africkém stylu, která nabízí příjemné posezení a rodinnou atmosféru.

Vybavení

Parkoviště, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Při vstupu do objektu je malá předsíň - zádveří s možností odložení věcí a obuvi, s malým stolkem a dvěma křesly může sloužit také jaké příležitostná kuřárna. Další místností je pak kuchyň s velkým jídelním stolem, teplovodní kamna s možností sušení věcí, 2 ložnice, samostatné WC. Po strmějším schodišti se lze dostat do 1.NP, kde je další velká ložnice, předsíňka a koupelna. V zimních měsících je v suterénu k dispozici uzamykatelná místnost sloužící jako lyžárna či úložna zimního vybavení jako např. sáně, boby atd.

Okolí hotelu

Parkování - na vlastním pozemku u chaty, možno i pro větší množství aut.Vedle chaty je travnatá zahrada 400m2 s ohništěm a malým posezením, v sousedství se pasou koně. Na jaře, v létě i na podzim je možno se domluvit na vyjížďky na koních, případně na letní kurzy jízdy na koni jak pro dospělé, tak i děti. Blízká lyžařská střediska: Šindelná, Kouty nad Desnou, Červenohorské sedlo, Kareš - Kouty nad Desnou, Kocián - Loučná nad Desnou, OAZA – Loučna nad Desnou, Vernířovice-Brněnka, Filipovice, Přemyslov, Na Hájovně Branná, Praděd - Ovčárna.

Kontaktní informace

URL:www.chataukoni.cz/
adresa: Kouty nad Desnou 143 Loučná nad Desnou

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz