Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Liberecký kraj => Jablonec nad Nisou => Chata Horská chata Zvonice Kořenov Jablonec nad Nisou

Chata Horská chata Zvonice Kořenov

Horská chata Zvonice se nachází na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš. Horská chata Zvonice je jako stvořená pro pobyty rodin s dětmi, skupinové pobyty, školy v přírodě a podobné akce.

Ceník

léto:295 zima:295 mimo sezónu:295 Kč/lůžko

Poloha

Horská chata Zvonice se nachází na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš.

Popis pokojů

Pokoje v naší chatě jsou převážně 2-4 lůžkové a navíc jeden 8 lůžkový pokoj. Ubytovací kapacita činí celkem 100 lůžek. Pokoje jsou vybaveny vlastním umyvadlem, sociální zařízení je umístěno na chodbě na každém patře. 2 pokoje disponují kompletním sociálním zařízením.

Kapacita:

kapacita:100 osob

Stravování

Polopenze: 195,- Kč Plná penze: 245,- Kč

Vybavení

Parkoviště, internet, disko/bar, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Pomůžeme Vám s organizací akce jakéhokoliv typu. Naše služby jsou Vám plně k dispozici a dokážeme přizpůsobit naše služby na míru Vašim požadavkům. Zajistíme pro Vaši akci: Animátory s kvalitním programem pro děti, lyžařské a snowboardové instruktory, fitness lektory, taneční lektory, rauty, ozvučení, osvětlení, DJ’s, projekci, airsoftové hry Vybavení chaty: - prostorná jídelna s velkou televizí a DVD přehrávačem - klubovna s TV a dětským koutkem - sauna - bar - kulečník, stolní fotbálek, elektronické šipky a stolní tenis - bezdrátové připojení k internetu - venkovní posezení - udírna - místnost pro úschovu lyží i jízdních kol - pískoviště a průlezky - volejbalové hřiště - krbová kamna v jídelně - v letních měsících jsou k dispozici 2 venkovní party stany (20x10m a 8x6m) - bezplatné parkování pro naše hosty

Okolí hotelu

Výjimečná poloha chaty nabízí i přes dobrou dostupnost klidné prostředí uprostřed lesů a luk. V zimě na Vás čekají běžecké stopy hned u chaty a nedaleký lyžařský vlek. Pro náročnější lyžaře je v blízkém okolí celá řada různých lyžařských areálů. Pokud k nám plánujete přijet veřejnou dopravou, máte zastávku autobusu i vlaku necelý kilometr od chaty. Pro hosty, kteří přijedou vlastním vozem, je k dispozici bezplatné parkování přímo u chaty.

Kontaktní informace

URL:www.chatazvonice.cz
adresa: Kořenov 872 Jablonec nad Nisou

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz