Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihočeský kraj => Holubov => Chata Jižní Čechy okr. Český Krumlov Holubov

Chata Jižní Čechy okr. Český Krumlov

Chata Krásetín pod horou Kleť (1083m, podhůří Šumavy). Chata 3+1 pro 5 osob. Plně vybavená kuchyně, obývák. 2x ložnice 3+2 lůžka. WC + koupelna . Zahrada - uzavřená (bazén). Během pobytu budete mít celý objekt i se zahradou pouze pro sebe. Email: zasado@

Ceník

léto:250 zima:450 mimo sezónu:220 Kč/lůžko

Poloha

Jihočeská vesnice Krásetín leží v okr. Český Krumlov na okraji Českobudějovické pánve, která se tady zvedá v předhůří Šumavy - Blanský les. Pod nejvyšší horou (Kleť 1083m) se nachází právě vesnice Krásetín. Z Krásetína na vrchol vede lanovka. Z vrcholu hory je vidět většina plochy Jihočeského kraje od temelínských věží až po msiv Šumavy a ještě dále. Za příznivého počasí je vidět i vrcholky rakouských Alp s ledovcem na Dachsteinu.

Popis pokojů

Kompletně vybavená kuchyně (lednice, mrazák, plyn. sporák, mikrovlnka, ). Obývák (BTV, kamna na dřevo + el. přímotop s ventilátorem pro případný příhřev). 2x ložnice 3+2 lůžka (povlečení), dětská postýlka na požádání (nutno předem nahlásit) Koupelna (vana) - WC.

Kapacita:

1x2 1x3 kapacita:5 osob

Stravování

Vlastní nebo možnost domluvy stravování ve 100m vzdáleném stylovém hostinci /U Kuchařů/ s domácí kuchyní, 200 m penzion restaurace /U Lišků/ . V sousední obci Holubov 2x restaurace (1 km). Další možnosti v širším okolí.

Vybavení

Parkoviště, bazén, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

V chatě kompletně zařízená kuchyně (sporák, lednice + mrazák, mikrovlnka, překapávač, rychlovar. konvice, teplá voda, nádobí). Obývák - BTV, satelit. Koupelna - WC (vana). 2x ložnice (3+2 lůžka). Dětská postýlka na vyžádání (nutno předem nahlásit). Zahrada - oplocená, zahradní nábytek, zahradní gril, dětské pískoviště, houpačka, bazén prům.3,6m - nadzemní, bezpečný i pro malé děti. Parkování v uzavřené zahradě. Nástup vždy v sobotu od 14,00 hod. Během pobytu budete mít celý objekt i se zahradou pouze pro sebe . Téměř bezbarierový přístup - pouze dva nízké schody do chaty. Chata přízemní jednopodlažní.

Okolí hotelu

Tipy na výlet Nejbližší výletní cíl - vrchol hory Kleť (1083m). Dolní stanice lanovky je vzdálená od chaty 1000m. Další blízký cíl (velice pěkný) je procházka z Holubova podél Křemežského potoka (1,5km) na zříceninu rozsáhlého hradu Dívčí kámen (o víkendu jsou zde i kulturní programy) a dále (500m), kde se potok vlévá do Vltavy, k vodácké- mu stanovišti (zde občerstvení) a můžete jít ještě dále (1km) směr na obec Třísov, kde půjdete přes bývalé Keltské opidum (naučná stezka). Okruh můžete uzavřít pochodem po silnici do Holubova (1,5km). Český Krumlov (na seznamu unesco) 12 km. České Budějovice (nádherné čtvercové náměstí se Samso- novou kašnou, Černá věž, Masné krámy - chrám piva a jídla v J.Č.) 20 km, Hluboká (zámek, ZOO, tenis, golf - 18. jamkové hřiště) 25 km. Temelín (návštěva informačního centra jaderné elektrárny). Lipno (koupání, jachting, Schwarzenberský plavební kanál)33 km, Třeboň (zámek, lázně, rybníky) 45 km, Holašovice - (typická Jihočeská vesnice selské baroko - Unesco) 13 km. Zlatá koruna (7 km) - raně gotický klášter ze 13. stol. - muze-um, vodácké stanoviště na Vltavě. Český Krumlov je nejen krásné město (malá Praha) ale i řeka Vltava zde poskytuje mnoho zábavy pro návštěvníky města. Jelikož tady tok řeky Vltavy tvoří téměř osmičku, můžete si zde půjčit loď (i zcela bezpečný raftový člun) projedete městem zkusíte si sjet jez který bývá hojně sledován ostatními z břehu a po projetí městem můžete loď opě vrátit a to pouze 100m od místa kde jste si člun vypůjčily - díky tvaru průtoku řeky městem. Další atrakcí města je samozřejmě zámek s anglickým parkem, ve kterém je umístěno známé divadlo s otáčivým hledištěm. Areál zámku je jedním z nejrozsáhlejších ve střední Evropě. Zahrnuje čtyřicet budov a palácových stavení soustředěných kolem pěti zámeckých nádvoří a sedm hektarů zámecké zahrady.

Kontaktní informace

URL:www.e-chalupy.cz/jizni_cechy/krasetin-ubytovani-chata-pronajmuti-dovolena-0492.php
adresa: Krásetín 72 72 Holubov

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz