Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Plzeňský kraj => Dešenice => Chata Marie Dešenice

Chata Marie

Chata Marie je penzion vhodný pro ubytování celé rodiny nebo pro firemní a skupinové akce. Nabízí ubytování v 6 a 5 lůžkovém apartmá, dále ve 4 a 2 lůžkovém pokoji. Celková kapacita je 17 lůžek.

Ceník

léto:300 zima:300 mimo sezónu:300 Kč/lůžko

Poloha

Chatu Marii najdete na západním okraji obce Hojsova Stráž přimo u komunikace Klatovy – Nýrsko – Železná Ruda. Objekt se nachází na energeticky silném místě, s jedinečným výhledem na jezero Nýrské přehrady a údolí Zelené Lhoty, lemované masívem Prenetu a Můstku.

Popis pokojů

Nabízí ubytování v 6 a 5 lůžkovém apartmá, dále ve 4 a 2 lůžkovém pokoji. Celková kapacita je 17 lůžek. Apartmány a pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, barevným televizorem a sušáky na oblečení. Půjčit si lze vysoušeč vlasů a žehličku.

Kapacita:

2x2 2x4 kapacita:17 osob

Stravování

Vlastní kuchyň.

Vybavení

Parkoviště, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Apartmány a pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, barevným televizorem a sušáky na oblečení. Půjčit si lze vysoušeč vlasů a žehličku.

Okolí hotelu

Lyžařům slouží v místě 3 sjezdovky s vlekem, vhodné i pro rodiče s dětmi – začátečníky. Pro náročné funguje doprava do lyžařských středisek v Železné Rudě (12 km), kde probíhá i velmi kvalitní lyžařská škola. V letním období je v rámci ubytování možno dohodnout návštěvu golfového hřiště na Liščí či vyhlídkový let na letišti v Klatovech.

Kontaktní informace

URL:www.chatamarie.cz
adresa: Hojsova Stráž 152 Dešenice

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz