Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Karlovarský kraj => Jáchymov => Chata Plazmat Jáchymov

Chata Plazmat

Horská chata Plazmat má k dispozici 33 lůžek. Je celoročně vyhledávaná pro svoji klidnou polohu a komfortní ubytování turistického typu.

Ceník

léto:200 zima:250 mimo sezónu:175 Kč/lůžko

Poloha

Horská chata PLAZMA se nachází v klidném prostředí Krušných hor v bývalé hornické osadě Mariánská (dříve především uznávané poutní místo) V blízkosti je řada turistických atraktivit, které si můžete vybrat po celý rok. V blízkosti jsou dvoje známé lázně, ski areál Klínovec a Náprava, známá Ježíškova cesta a jiné. Pobyt je vhodný také pro vaše zvířecí miláčky.

Popis pokojů

Na chatě je 9 pokojů nebo 3 apartmány s wc, koupelnami a spchovými kouty, plně vybavenými kuchyňkami. Celková kapacita je 33 lůžek.

Stravování

Snídaně po domluvě při rezervaci. Možnost vaření v soukromí (plně vybavené kuchyňky), ostatní v místní restauraci Krmelec(zvěřinové soboty). Ostatní lze domluvit při rezervaci.

Vybavení

Parkoviště, internet, zvíře na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

V objektu jsou vybavené kuchňky, wc, koupelny, společnská místnost s TV a WIFI připojení, knihovna, pingpong, petanque, vzduchovka, houpačka, pískoviště, gril nebo ohniště, zahradní posezení, lyžárna/kolárna. Parkoviště v místě.

Okolí hotelu

Dnes je toto kdysi slavné místo oblíbeným centrem turistiky, lyžování v Krušných horách a především velmi významným poskytovatelem ubytování pro zimní střediska Boží Dar a Klínovec. Klidné prostředí, krásná příroda a její členitost poskytuje návštěvníkům Krušných hor celoroční nevyčerpatelné možnosti sportování, kultury a cyklovýletů do okolí.

Kontaktní informace

URL:www.chataplazmat.cz
adresa: Popovská 37 Jáchymov

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz