Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Královéhradecký kraj => Horní Maršov => Chata Poutník Horní Maršov

Chata Poutník

Celkem cca 43 lůžek. V místě turistické trasy, restaurace, horská kola, běžky, koupání, lyžování sjezdové, lyžařské středisko Malá Úpa cca 3 km. Polopenze z vlastní kuchyně, popř. restaurace v sousední chatě.

Ceník

léto:260 zima:310 mimo sezónu:260 Kč/lůžko

Poloha

Jak nejlépe k nám: na silnici směr Pec pod Sněžkou v Horním Maršově za poštou do prava a za můstkem opět do prava. Dále stále rovně na horu cca 8km na hřebeny dle cedulí Lysečinská bouda. Za Lysečinskou boudou prudce do prava o 160 stupňů a po 50m stojíte před chatou Poutník s nádherným výhledem. Radíme našim návštěvníkům, aby využili těchto instrukcí, neboť navigace Vás k nám také dovede, ale cestou jaká je i pro velké 4x4 oříšek.

Popis pokojů

Chata má kapacitu 45 lůžek ve 12 pokojích, z nichž 8 v 1. patře je vybaveno vlastním WC a sprchou. Další 4 pokoje ve 2. patře mají společné sociální zařízení na patře. Seznam pokojů 2 x 2, 5 x 3, 1 x 4, 3x 5, 1 x 7 Chata dále nabízí velkou jídelnu s krbovými kamny, společenskou místnost, LCD TV, elektronické šipky, stolní fotbal, různé hry. Samozřejmostí je výborná domácí kuchyně formou polopenze, po dohodě je možné i celodenní stravování. Pro školy v přírodě, lyžařské výcviky a jiné kolektivy dodržujeme pitný režim a na přání i svačiny. Mimo vlastní kuchyně, prodeje nápojů a občerstvení je také možno v chatě přímo pod námi (Lysečinská bouda). Pro školy a skupiny je možné rovněž zajistit přednášky KRNAPu a Horské služby o krásách a nebezpečí hor.

Kapacita:

2x2 5x3 5x4 kapacita:45 osob

Stravování

ubytování se snídaní, s polopenzí, s plnou penzí

Vybavení

Parkoviště, internet, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

vlek, trampolína, bazén, houpačky, šipky, fotbálek, stolní tenis

Okolí hotelu

Díky poloze chaty a jejímu okolí si odtud odvezete nevšední sportovní, turistické a rodinné zážitky. Najdete zde ideální prostředí pro zimní lyžování. U chaty je 180 metrů dlouhý vlastní vlek Transporta Chrudim, nedaleko asi 100 metrů od chaty se nachází 550 metrů dlouhý lyžařský vlek - rychlopoma. Tento vlek využívají pouze 2 chaty, což je pro lyžařské kurzy i rodiny naprosto ideální, nečekáte v dlouhých frontách jako jinde. V případě, že dáváte přednost běžkám začínají upravené krkonošské tratě přímo pod chatou. Za dobrého počasí můžete využít venkovní posezení s možností otevřeného ohně a grilu, jízdu na kolech, pěší turistiku, houbaření atd. Vaše rodina a přátelé ocení skutečný odpočinek.

Kontaktní informace

URL:www.chatapoutnik.cz
adresa: Horní Lysečiny 39 Horní Maršov

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz