Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Olomoucký kraj => Ruda nad Moravou => Chata Roubená chalupa v Jeseníkách Bank Ruda nad Moravou

Chata Roubená chalupa v Jeseníkách Bank

Celoroční nabídka pronájmu našich stylově roubených chalup a chat Ondřeje Banka v malebné horské vesničce Štědrákova Lhota. Výrazné slevy jízdného na našich vlecích ve Ski areálu Panorama. Skipasy zdarma!!!

Ceník

léto:125 zima:140 mimo sezónu:120 Kč/lůžko

Poloha

Loc: 50°1/33.361/N, 16°52/13.889/E

Popis pokojů

Chalupa je pronajímana pouze jako celý objekt, který se skládá z přízemí, kde je umístěna koupelna s dvěma umyvadly, sprchou a WC. Další WC je samosatně vedle koupelny. Dvě ložnice ( 3 + 4 lůžka, jedna průchozí). Ve zvýšeném patře je obytná mistnost jejíž součástí je plně vybavená kuchyň včetně nádobí pro 18 lidí, jídelna s posezenim. Ve zvýšeném patře jsou další dvě ložnice (3+3 lùžka), pod střechou se sniženým stropem další 2 prostory (2+2 lůžka). Ve zvýšeném patře je WC s umydlem a sprchovým koutem

Kapacita:

4x4 kapacita:18 osob

Stravování

vlastní

Vybavení

Parkoviště, internet, bazén, tenisové kurty, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Vytápěni objektu je podlahové elektrické. V kuchyni je k dispozici varná deska, lednička, varná konvice, mikrovlnná trouba, televize se satelitem. Součástí objektu je zastřešená terasa s posezenim o ploše 25m2, zahradním krbem a udírnou. Travnatý pozemek hned vedle terasy je osazen krytým pískovištěm s možností koupání malých dětí ( mušle), dvěmi houpačkami, prolézačkou, šplhacím lanem pro deti a velkou atraktivní trampolínou s ochrannou sítí o průměru 430 cm. Tento pozemek je udržován pravidelným sečením a vzhledem k jeho rozloze 30 x 15 m, je vhodný pro spousta sportů

Okolí hotelu

v zimním období možnost lyžování na vlecích Ski areálu Panorama Štědrákova Lhota a čerpat slevu na jízdném, dále je možné vyjet si na běžkách po okolí na značených a udržovaných běžeckých trasách, nebo si jen tak vyjít na procázku a kochat se krásnou, neponičenou přírodou v okolí vesnice Štědrákova Lhota. V letních měsících je možno okolní svahy vesnice sjíždět na kole, či jen tak se toulat přírodou a čerpat pozitivní energii a čerstvý ozdravný vzduch. Z kultumích památek mùžete navštivit poutní misto s baroknim kostelem v Králikách (27 km), ve Velkých Losinách zámek či lázně, muzeum ruční výroby papíru, pevnosti pod Suchým vrchem, Lesnicko-Lovecké muzeum na zámku v Úsové, pohádkový hrad Bouzov, či Mladečské jeskyně, v Rapotině malé ZOO a VETERAN muzeum. Ve Štltech akrobatický park Aleše Valenty.

Kontaktní informace

URL:www.jeseniky-ubytovani-bank.cz
adresa: Štědrákova Lhota 78 Ruda nad Moravou

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz