Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Královéhradecký kraj => Česká Skalice => Chatová osada BUNGALOVY RATIBOŘICE-ZLÍČ Česká Skalice

Chatová osada BUNGALOVY RATIBOŘICE-ZLÍČ

Bungalovy jsou umístěny pár set metrů od Ratibořic v malebném Babiččině údolí a nedaleko přehradní nádrže Rozkoš.

Ceník

léto:250 zima:225 mimo sezónu:215 Kč/lůžko

Poloha

Bungalovy v obci Zlíč jsou umístěny jen pár set metrů od Ratibořic a přehradní nádrže Rozkoš v malebném Babiččině údolí.Svou polohou jsou dobrým výchozím bodem pro rozmanité pěší i cyklo výlety.

Popis pokojů

Všechny bungalovy obsahují koupelny se samostanými WC, koupelnou se sprchovacím koutem, pokojem s TV, lednicí a rychlovarnou konvicí.Dvojlůžkové pokoje umožňují až 2 přistýlky. Zdarma WiFi.U každého bungalovu venkovní krytá terasa s posezením.Možnost uschování Vašich kol i zapůjčení jízdních kol pro dospělé i děti. Možnost bezplatného využívání ohniště a zapůjčení grilu.

Kapacita:

2x2 2x3 8x4 kapacita:42 osob

Stravování

2 restaurace s venkovními zahrádkami do 100 m / otevřeno denně /, obchod 2 km, / otevřeno denně /.Bankomat 2 km.

Vybavení

Parkoviště, internet, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

U každého bungalovu venkovní krytá terasa s posezením.Možnost uschování Vašich kol i zapůjčení jízdních kol pro dospělé i děti. Možnost bezplatného využívání ohniště a bezplatného zapůjčení grilu. WiFi zdarma.Parkování pár metrů na dohled na soukromém vyhrazeném parkovišti.

Okolí hotelu

Tipů na výlet je hned několik. Vydejte se do Babiččina údolí na Starém bělidlo s babiččinou světničkou,na Rudrův mlýn, vodní mandl, Viktorčin splav, Barunčinu školu, k hraničnímu přechodu do Polska na pravidelné trhy, do Královských skal, na zámek Ratibořice, Chvalkovice či na zříceninu hradu Rýzmburk. Tato lokalita poskytuje výborné podmínky pro vodní sporty, rybaření - přehrada Rozkoš. Blízkost rybníků Brodský a Špinka - 8 km. Výhodná lokalita pro pěší i cyklo výlety malebným Babiččiným údolím, podél řeky Úpy v krásném stínu až do Úpice, poděl řeky Metuje do Pekla a přes Ostrovy a Náchod zpět, či prodloužit výlet cyklostezkou až do Polska, Orlických hor a Krkonoš, ZOO Dvůr Králové nad Labem atd.K dispozici je u nás půjčovna jízdních kol pro dospělé i děti. V letním období výlety cyklobusem do Orlických hor na Masarykovu chatu, na Pomezní boudy v Krkonoších atd.Koupání je možné v přehradní nádrži Rozkoš, která je od bungalovů vzdálena 2 km.V řece vzdálené 150 m.V blízkosti koupaliště v Náchodě, Jaroměři, Dvoře Králové nad Labem atd. Krytý bazén v Náchodě a Aquapark V Kudowě v Polsku.

Kontaktní informace

URL:www.ubytovani-ratiborice.cz
adresa: Česká Skalice - Zlíč 66 Česká Skalice

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz