Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihomoravský kraj => Boskovice => Chaty Camping Mlýn Boskovice Boskovice

Chaty Camping Mlýn Boskovice

Rodinný kemp Boskovice nabízí levné ubytování v Boskovicích nedaleko Moravského krasu. Kemp leží ve sportovním areálu, v blízkosti nově otevřeného koupaliště. Ve vzdálenosti do 20 km je celá řada možností pro atraktivní rodinné výlety.

Ceník

léto:150 zima:150 mimo sezónu:150 Kč/lůžko

Poloha

Boskovice se pyšní výbornou dopravní dostupností. Dostanete se k nám jak autem, tak autobusem či vlakem.

Popis pokojů

Chatky pro 4-6 osob jsou nově zrekonstruované a vybavené palandou, stolkem se židlemi a úložnými prostory. Nově vybudované společné sociální zařízení se nachází v těsné blízkosti chatek. Našim hostům je k dispozici také společenská místnost a vybavená kuchyňka s vařičem a ledničkou.

Kapacita:

kapacita:30 osob

Stravování

Restaurace v kempu prozatím není k dispozici. Nabízíme zajištění snídaně, grilování i opékání ohništi, nebo objednání pizzy z pravé italské pizzerie. Drobné občertvení a nápoje můžete zakoupit v bufetu přímo v areálu kempu.

Vybavení

Parkoviště, bazén, tenisové kurty, zvíře na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Mimo jiné je v kempu Boskovice k dispozici gril a malý bazén na osvěžení. Přímo v areálu se nachází historický, stále funkční mlýn, jeho prohlídka je po dohodě možná. Nabízíme také zajištění řady sportovních aktivit (tenis, jízda na koni)

Okolí hotelu

Kemp Boskovice se nachází na kraji města ve sportovním areálu, v těsné blízkosti nově opraveného koupaliště, tenisových kurtů, fotbalového stadionu... Boskovice jsou obklopeny krásnou přírodou, město má řadu historických i kulturnřích památek. Do 20 km od kempu se nachází řada turistických zajímavostí (Moravský kras, Westernové městečko Boskovice, Jeskyně Blanických rytířů, řada hradů a zámků...)

Kontaktní informace

URL:campingboskovice.cz
adresa: Podhradí 3 Boskovice

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz