Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Olomoucký kraj => Loučná nad Desnou => Chaty JESENÍKY Loučná nad Desnou

Chaty JESENÍKY

* KOMFORTNÍ CHATY * VELKÝ VYHŘÍVANÝ BAZÉN * HORSKÉ MINIKÁRY * STOLNÍ TENIS * PERGOLA S KRBEM * GRIL * VELKÁ ZAHRADA * CYKLOSTEZKY * TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ * hned NA SJEZDOVCE * 4-SEDAČKOVÁ LANOVKA - DÉLKA 1250m * SLEVY NA VLEKY *

Ceník

léto:140 zima:180 mimo sezónu:140 Kč/lůžko

Poloha

Chaty se nachází v malebném zákoutí jižního předhůří Jeseníků, v obci Kouty nad Desnou, přímo pod Červenohorským sedlem. Umístění na polosamotě v nadmořské výšce přes 650 m.n.m. zaručuje nejen úchvatný výhled na okolní hory, ale i nanejvýš příjemnou celoroční rekreaci v nádherném prostředí Jeseníků.

Popis pokojů

BYT ČÍSLO 1: Kapacita 7 lůžek + 1 přistýlka/2 ložnice 4 a 3+1 lůžko/. Bytu dominuje velká obývací místnost s krbovými kachlovými kamny, jídelním a kuchyňským koutem a schodištěm do prvního patra. V přízemí je ještě malá předsíň, ze které je přístup do koupelny se sprchovým koutem a záchodem. V prvním patře se nacházejí dvě ložnice - se třemi a čtyřmi lůžky a přistýlkou. Vytápění bytu je elektrické (akumulační kamna). Vybavení: elektřina, teplá a studená voda, elektrický sporák s pečící troubou, lednička s mrazákem, mikrovlnná trouba, varná konvice, nádobí,2X barevný televizor, koberce. BYT ČÍSLO 2: Kapacita 8 lůžek/2 ložnice v každé 4 lůžka/. Do bytu se vchází přes verandu a chodbu, z níž vedou dveře do obývací místnosti, ložnic a koupelny. Součástí obývací místnosti je i kuchyňský kout. Obývák zároveň také slouží jako jídelna. Ložnice jsou 2,každá má 4 lůžka. Poslední místností je koupelna se sprchovým koutem a záchodem. Vytápění bytu je elektrické (akumulační kamna). Vybavení: elektřina, teplá a studená voda, elektrický vařič s dvěma plotýnkami, lednička s mrazákem, varná konvice, remoska, mikrovlnná trouba, nádobí,2x barevný televizor, koberce. BYT ČÍSLO 3: Kapacita 4 lůžka, 1 přistýlka. Do bytu se vchází samostatným vchodem po schodišti. Byt je tvořen samostatnou ložnicí se 4 lůžky a případnou přistýlkou a dále obývacím pokojem s kuchyňským koutem. Z okna výhled na SJEZDOVKU. Součástí bytu je i koupelna s vanou a záchodem. Vytápění bytu je elektrické (akumulační kamna). Vybavení : elektřina, teplá a studená voda, elektrický vařič s dvěma plotýnkami, lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice, nádobí, barevný televizor, koberce.

Kapacita:

11x4 kapacita:44 osob

Stravování

Vybavená kuchyň k dispozici v každém bytě, čtyři restaurace v okolí jednoho kilometru.

Vybavení

Parkoviště, bazén, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Rekreační chalupa se třemi komfortně zařízenými byty, každý SE SAMOSTATNÝM VCHODEM. První byt se nachází v levé části chalupy, druhý byt v pravé části chalupy, třetí byt v podkroví. Andělka má tři samostatné bytové jednotky a je vhodná jak pro rodiny, tak i pro skupinky.

Okolí hotelu

Sportovní vyžití: 3 VLEKY různých délek hned vedle objektu, noční lyžování, umělé zasněžování, lyžařská škola, půjčovna a v létě horské minikáry a koloběžky + letní lyžování. Tuto sezónu nově otevřena největší 4-SEDAČKOVÁ LANOVKA v Jeseníkách - SKIAREÁL PŘEMYSLOV - DÉLKA 1250 m. Koupání ve velkém vyhřívaném bazénu přímo u chalupy. Tuto sezónu nově otevřena největší 4-SEDAČKOVÁ LANOVKA v Jeseníkách - SKIAREÁL PŘEMYSLOV - DÉLKA 1250 m. Lyžování - tři vleky různých délek hned vedle objektu, noční lyžování, umělé zasněžování, množství kvalitních běžeckých stop v bližším či vzdálenějším okolí a samozřejmě lyžařský areál na Červenohorském sedle. Přijeďte si k nám, do Koutů nad Desnou, vyzkoušet hit letošní sezóny - horské minikáry, které jsou umístěny hned za chalupou, posezení pod pergolou s velkým krbem a s možností grilování a rožnění, koupání ve vyhřívaném bazénu přímo u chalupy, pingpongový stůl, elektronické šipky. Možnost rybolovu v řece a obecním rybníce, tenisové kurty vzdálené 200m, přes 150km oficiálních tras pro horská kola, houbaření v okolních lesích. Šumperk (cca 15km) - plavecký areál, nákupní centra, kino, divadlo atd. Velké Losiny (cca 7km) - možnost návštěvy zámku pánů z Žerotína a výrobny ručního papíru - dále také lázně s termálním koupalištěm. Ostatní - atraktivní možnost shlédnutí přečerpávací elektrárny Dlouhé stráně - obdobně možnost shlédnutí blízkých větrných elektráren - jeskyně Na Pomezí - Červenohorské sedlo (cca 6km).

Kontaktní informace

URL:www.jeseniky-ubytovani.unas.cz
adresa: Kouty nad Desnou 69 Loučná nad Desnou

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz