Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Zlínský kraj => Brumov-Bylnice => Chaty ve Hložci Brumov-Bylnice

Chaty ve Hložci

Chaty jsou vhodné pro rodiny s dětmi, vyznavače turistiky, lyžování. Chaty se nachází v CHKO Bílé Karpaty. Vrchní chata je pro 8 osob, Spodní chata je zatím pro 4 osoby.

Ceník

léto:170 zima:150 mimo sezónu:150 Kč/lůžko

Poloha

Chata se nachází v CHKO Bílé Karpaty v blízkosti slovenských hranic. Vzdálenosti od chaty k větším městům: Luhačovice 28 km, Zlín 47 km, Vsetín 37 km, Trenčín 32 km, Bratislava 148 km.

Popis pokojů

Dva pokoje: jeden je s patrovými posltelemi pro 4 osoby. Další pokoj je celé podkroví, kde jsou také 4 samostatné postele pro 4 osoby (postele možno dát k sobě). V obývací hale je rozkládací pohovka možnost jedné přistýlky.

Kapacita:

1x1 1x2 kapacita:8 osob

Stravování

Stravování je možné v Brumově-Bylnci v restauracích.

Vybavení

Parkoviště, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

televize, satelit, mikrovlnka, kávovar, ústřední a elektrické vytápění, teplá + studená voda, nově sprchový kout, WC, KRB, gril, varná konvice, plynový vařič, sporák se sklokeramickou deskou, lednice s mrazákem, chata je vybavena nádobím (hrnce, talířky, pohárky, lžíce, příbory).

Okolí hotelu

krytý plavecký bazén se saunou, nově vybudované venkovní koupaliště v Brumově-Bylnici popřípadě venkovní koupaliště v okolních městech (v okruhu 10km), posilovna, tenisové kurty, houbaření, lyžování, sáňkování (lyžařské vleky v okruhu 6 km). Je zde možnost navštívit i Brumovský hrad, který je otevřen v období duben až říjen od úterý do neděle 9:00-12:00 — 13:00-17:00. Další objekty k navštívení v Brumově – Městské muzeum, židovský hřbitov, kašna a další zajímavé historické památky. V okolí se můžete podívat např na: Barokní zámek Slavičín, Zámek Návojná, Zámek Vizovice, Zámek Lešná, Hrad Malenovice, Městské muzeum ve Valašských kloboukách, Městské muzeum Slavičín, Rozhledna Královec u Valašských Klobouk, Národní kulturní památník Ploština a spousta dalších krásných památek v okolí. V Brumově na rybníku je také možnost rybaření i bez rybářského lístku.

Kontaktní informace

URL:chatyvehlozci.cz/
adresa: J. Středovského 1076 Brumov-Bylnice

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz