Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Karlovarský kraj => Mariánské Lázně => Hostel Hostel Foster Mariánské Lázně

Hostel Hostel Foster

Ubytování se nachází v samém centru Mariánských Lázní. Z našeho hostelu máte pěšky na dosah všechny významné památky : Lázeňský park, Hotel Esplanade, Kolonáda Ferdinandova pramene, Lázeňský pavilón Rudolfova pramene, Městské muzeum.

Ceník

léto:350 zima:350 mimo sezónu:350 Kč/lůžko

Poloha

V dosahu pár minut je veškerá občanská vybavenost: autobusová zastávka (2 minuty pěšky), kino (1 minuta pěšky, ) nákupní centrum (Lidl, Kaufland, Albert, Tesco...5 minut pěšky), kolonáda (15 minut pěšky), vlakové nádraží (5 minut trolejí), restaurace (1 minuta pěšky).

Popis pokojů

Hostel Foster - ubytování v centru Mariánských Lázní Hostel Foster nabízí několik druhů ubytování. Pronájem celých místností Při tomto typu ubytování je turistům k dispozici celá místnost, kde mají své soukromí, které nebude nikým rušeno. Návštěvník tohoto typu ubytování má k dispozici kuchyň a koupelnu sdílenou s dalšími ubytovanými v pokojich, vždy ale maximálně s dalšími 2. pokoji. Apartmány - ubytování na vysoké úrovni Nejkvalitnější ubytování v našem hostelu. Na pokoji je k dispozici kompletní sociální zařízení (WC a koupelna se sprchovým koutem) , televize, kuchyně (lednička, trouba, sporák, mikrovlná trouba, myčka) . Ceny se odvíjejí podle velikosti a vybavenosti apartmánů.

Stravování

Bez stravy

Vybavení

Internet, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Apartmány jsou plně vybaveny ke každodennímu užívání.

Okolí hotelu

V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost.

Kontaktní informace

URL:www.hostelfoster.cz
adresa: Tyršova 243 1 Mariánské Lázně

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz