Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Pardubický kraj => Litomyšl => Hotel Antik Hotel Sofia Litomyšl Litomyšl

Hotel Antik Hotel Sofia Litomyšl

Designový luxusní hotel v klidné části Litomyšle. Ubytování o kapacitě 32 osob. Uzavřený parking. Česká a bulharská kuchyně. V hotelové galerii pořádáme celoročně prodejní výstavy výtvarných děl. V obchodu Antik prodej křišťálu, soch, obrazů.

Ceník

léto:800 zima:800 mimo sezónu:700 Kč/lůžko

Poloha

cca 3 minuty pěší chůze od historického centra města Litomyšle. Města, které se řadí na přední příčky nejen svou kulturní tradicí (rodné město hudebního skladatele Bedřicha Smetany, působiště literárních osobností – A.Jirásek, B.Němcová, M.D.Rettigová) a historií (zámek zařazen na seznam památek UNESCO), ale i svými aktivitami současnými – bezpočet galerií a výstavních prostor, výstavba nových škol a bytových domů, tenisových kurtů, sportovišť – to vše za účasti známých architektů

Popis pokojů

Hotel Sofia nabízí v současné době ubytování v šesti apartmá a čtyřech pokojích situovaných ve třech patrech nově rekonstruované budovy (poslední rekonstrukce 2009). Apartmá sestávají ze dvou pokojů s příslušenstvím (tj. koupelnou – buď s vanou nebo se sprchovým koutem a toaletou), tři z nich jsou rozšířena o venkovní balkon s výhledem do zahrad. Veškeré ubytovací jednotky mají vstupní předsíně. Kapacita hotelu je prozatím 26 lůžek, lze využít i přistýlek (max.8). Hostům na přání nabízíme kompletní servis hotelových i gastronomických služeb. Pro zájemce lze zajistit ubytování nejen se snídaní, která je podávána automaticky, ale i s polopenzí či plnou penzí. Ke zpříjemnění pobytu mohou hosté využívat od jara do podzimu celodenně obytnou zahradu propojenou s výstavním prostorem galerie, k dispozici pro posezení je i zahradní altán.

Kapacita:

4x2 6x4 kapacita:34 osob

Stravování

Vytvoříme Vám nabídku servisu pro Vaši akci přesně dle Vašich představ včetně cenové kalkulace. Snídaně je podávána v hotelu dle objednávek klientů v době od 7.00 do 10.00hod., není-li domluveno jinak. Pro zájemce zajišťujeme také polopenzi a plnou penzi. V rámci skupinových pobytů lze nabídnout např. večery s kávou, bulharské speciality, zahradní party, v neposlední řadě na objednávku stravování v našich partnerských restauracích. Pro klidné posezení je k dispozici zahradní terasa a bar, kde Vám kromě denní nabídky kávy a nápojů připravíme na objednávku menu, míchané nápoje, moučné deserty a speciality bulharské kuchyně pro Vaše rodinné oslavy, přátelská posezení, firemní večírky a pracovní setkání. Pro Vaši společenskou akci zajistíme živou či reprodukovanou hudbu.

Vybavení

Parkoviště, internet, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Známe potřeby našich hostů i organizátorů společenských a firemích akcí, proto zajišťujeme další nezbytné služby, které jim usnadní pobyt v našem hotelu. Zajistíme jim ale třeba také vyčištění a vyžehlení jejich oděvů nebo jim pomůžeme sestavit program pro jejich pobyt,ať už ve sportovním duchu, nebo jako poznávací včetně kulturních akcí, vstupenek a odvozu, dopravy.

Okolí hotelu

Do 150m nové: bazén městský, fitcentrum, dům wellnes služeb Zámek UNESCO, Klášterní zahrady,..

Kontaktní informace

URL:www.antikhotelsofia.cz
adresa: Lidická 1 Litomyšl

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz