Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Praha => Hotel Attic Praha

Hotel Attic - kontakty

adresa: Hanusova 6, Praha, 14000
GPS:50°2.'16.7"N 14°26'45.3"EPopis - Hotel Attic

Moderní Hotel ATTIC, nově zrekonstruovaný v roce 2004, nabízí svým hostům příjemný pobyt takřka v rodinném prostředí. Velkou výhodou je jeho poloha v klidné části centra Prahy.

Rozšířený popis

V současné době hotel disponuje 36 pokoji, prostornou recepcí, restaurací s českou i mezinárodní kuchyní, barem a vlastním uzavřeným parkovištěm, které je střeženo kamerovým systémem.

Popis pokojů

12 pokojů typu "A" o velikosti 20 - 25 m2 bylo dostavěno společně s recepcí a výtahem v roce 2004. Jsou vybavevy pohodlným nábytkem s pracovním koutem, TV-SAT, telefonem s přímou volbou a bezdrátovým WIFI připojením na internet. Samozřejmostí je vlastní koupelna se sprchou a WC. 24 pokojů typu "B" o velikosti cca 14 m2 je vybaveno ve standardu ***. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchou a WC, TV-SAT a telefon s přímou volbou a bezdrátovým WIFI připojením na internet.

Doprava

Zastávka: 250 m Centrum: 3500 m Vlakové nádraží: 4 km Letiště: 18 km Metro: 250 mRozpis pokojů a vybavení

NázevPopisLůžka + přist.Vybavení
Jednolůžkový StandardVšech 24 pokojů typu 1+1Telefon, TV, Internet zdarma, Sprcha, WC
Dvoulůžkový Standard Útulné pokoje o velikosti 14m2 jsou po celkové rekonstrukci a vybavené vším, co patří k *** Standardu. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchou a WC, TV-SAT a telefon s přímou volbou. V této kategorii je možné si objednat též pokoje s oddělenými lůžky.2+0Telefon, TV, Internet zdarma, Sprcha, WC
Jednolůžkový Superior12 pokojů typu 1+1Telefon, TV, Internet zdarma, Sprcha, WC
Dvoulůžkový superiorProstorné pokoje typu 2+1Postýlka, Telefon, TV, Internet zdarma, Sprcha, WC

Rezervace + ceník - Hotel Attic