Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Pardubický kraj => Bystré => Hotel Bystré Bystré

Hotel Bystré

Nekuřácký hotelový komplex propojených budov s 19-ti pokoji má kapacitu 50 lůžek.V CENĚ UBYTOVÁNÍ JE BAZÉN S MOŘSKOU VODOU. Hostům je k dispozici příjemná restaurace a útulná vinárna. V letních měsících můžete využít zahradní restauraci v atriu hotelu

Ceník

léto:501 zima:451 mimo sezónu:451 Kč/lůžko

Poloha

e umístěn v klidném malebném městečku Bystré.Městečko Bystré je na okraji Českomoravské vrchoviny, poblíž města Polička.

Popis pokojů

Prostorné dvou až třílůžkové pokoje dvou až třílůžkové s vlastním sociálním zázemím televizí , na vyžádání postýlka, rádio. U pokojů je k dispozici varná konvice, mikrovlnná trouba a lednice.

Kapacita:

5x1 5x2 5x3 5x4 kapacita:60 osob

Stravování

RESTAURACE I CELÝ HOTELOVÝ KOMPLEX JE NEKUŘÁCKÝ. Hotelová restaurace s celodenním provozem ( otevřeno od 11,00 hod) Vám nabídne kvalitní českou kuchyni i krajové speciality . V pracovním týdnu , kromě nabídky z jídelního lístku, můžete využít obědové menu s výběrem ze dvou druhů jídel. V nabídce restaurace je široký výběr nealkoholických a alkoholických nápojů. Můžete si vybrat mezi krajovým pivem poličským a pivem Rychtář z pivovaru Hlinsko. Námi nabízená vína dodává firma PALAVÍN, Bavory. Pro ubytované hosty nabízíme od 8.00 do 9,oo hod snídaně formou švédského stolu. Pokud využijete ubytování s polopenzí, můžete si vybrat k večeři z nabídky šesti druhů jídel. Stravování větších skupin je řešeno na základě individuální dohody. Hotelový komplex je přizpůsoben pro pobyt rodin s dětmi. V restauraci proto najdete krmící židličky, dětské příbory i veselé prostírání. V objektu hotelu se nachází i VINÁRNA, která kromě posezení v úžaseném stylovém prostoru, nabízí širokou škálu vín z vinotéky od výhradního dodavatele PALAVÍN , Bavory a příjemnou obsluhu. Vinárna je rovněž nekuřáckým prostorem. ZAHRADNÍ RESTAURACE nabízí příjemné posezení , zábavu pro děti v podobě velké trampolíny, pískoviště s herní sestavou (skluzavka a domeček ). Příjemné posezení s relaxací doplňuje venkovní bazén o průměru 5 metrů.

Vybavení

Parkoviště, internet, bazén, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

v Hotelovém komplexu nejdete BAZÉN S MOŘSKOU VODOU, POSILOVNU, UZAMYKATELNÉ PARKOVIŠTĚ ( vše v ceněn) VÍŘIVKU, KOSMETIKU, MASÁŽE, SAUNU ( (lze objednat na recepci hotelu) ZAHRADNÍ RESTAURACI S BAZÉNEM, TRAMPOLÍNOU, PÍSKOVIŠTĚM A VELKOU HERNÍ SESTAVOU SE SKLUZAVKOU A PROLÉZAČKOU ( k dispozici po celý den)PROSTORNÝ SÁL VYBAVENÝ HRAČKAMI, PITNÝM REŽIMEM E-SPRING a AUDIO-VIDEO SYSTÉMEM (sál může být pronajatý jiným skupinám, není součástí ubytování)dále lze zprostředkovat fakultativní služby - OBJEDNAT PŘEDEM , HLÍDÁNÍ DĚTÍ, LYŽAŘSKÁ ŠKOLA, CVIČENÍ, VÝTVARNÉ KURZY, WELLNESS PROGRAMY, PRŮVODCOVSKÉ SLUŽBY)

Okolí hotelu

Krajina VYSOČINY bohatá na turistické a cyklotrasy, v zimě bohaté vyžití na sjezdové lyžování ( lyžařský areál hamry, Olešnice a Nové Město na Moravě)i běžkové lyžování. HISTORIE BYSTRÉHO A OKOLÍ je velmi zajímavá, HRAD SVOJANOV byl sídlem českých královen , MĚSTO POLIČKA se středověkými hradbami, kostelem Sv. Jakuba MUZEEM BOHUSLAVA MARTINŮ.

Kontaktní informace

URL:hotel-bystre.cz
adresa: Na Podkově 84 Bystré

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz