Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihomoravský kraj => Břeclav => Hotel Celnice Břeclav

Hotel Celnice

Wellness Hotel Celnice Břeclav nabízí komplex služeb pod jednou střechou ( ubytování, stravování, wellness centrum, kongresové centrum, vinárna).

Ceník

léto:1200 zima:980 mimo sezónu:980 Kč/lůžko

Poloha

Wellness hotel Celnice Břeclav nabízí ubytování v srdci Jihomoravského kraje, v Lednicko-Valtickém areálu na bývalém hraničním přechodu Břeclav-Reinthal.

Popis pokojů

Hotel Celnice Břeclav nabízí celkem 34 pokojů vysoké kvality. Nachází se zde 5 apartmánů (3 v hotelové části + 2 v restaurační zahradě), 1 pokoj pro tělesně postižené, 27 dvoulůžkových pokojů a 1 poloapartmán. Pokoje jsou standartně vybaveny vlastní koupelnou, telefonem, stereo minivěž, televizorem LCD, zamykáním na elektronickou kartu, připojením Wi-fi i zásuvkou pro RJ-45.

Stravování

Rozmanitý výběr jídel české i světové kuchyně, širokou nabídku skvělých moravských vín a vynikající rychlou obsluhu umocňuje stylové prostředí obou restaurací, jenž dokonale zapadá do zdejší malebné krajiny. Není náhodou, že mnoho důležitých obchodních schůzek, oslav, jubileí, promocí, svateb či rautů se pořádá právě u nás. Nejen pro tyto účely jsou k dispozici salónky.

Vybavení

Parkoviště, internet, zvíře na pokoji, minibar, WC na pokoji, sprchy na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

parkoviště, vířivka, finská sauna, parní sauna,

Okolí hotelu

Hotel Celnice Břeclav se nachází v srdci Lednicko Valtického areálu. V okolí se nachází historické město Valtice, mikulov a Lednice.

Kontaktní informace

URL:www.hotelcelnice.cz
adresa: Hraniční 1214 Břeclav

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz