Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihomoravský kraj => Hustopeče => Hotel CENTRO Hustopeče

Hotel CENTRO

Hotel disponuje 43 pokoji o celkové kapacitě 117 lůžek a poskytuje profesionální zázemí pro rodinné oslavy, řízené degustace vín, školení, semináře či další firemní akce.

Ceník

léto:995 zima:995 mimo sezónu:998 Kč/lůžko

Poloha

Hotel Centro se nachází přímo v srdci jižní Moravy v Hustopečích, na dálnici D2 - cca 25 km jižně od Brna ve směru na Bratislavu, exit 25.

Popis pokojů

O zabezpečení pokoje se stará elektronický zámkový systém, fungující na magnetické karty. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem a WC. K dalšímu vybavení pokoje patří barevná televize a telefon. WiFi připojení v celém objektu hotelu i na pokojích zdarma. Cennosti, drahé přístroje či dokumenty na požádání uschovají pracovníci hotelu v trezoru hotelové recepce. Hotelová recepce na požádání zapůjčí také vysoušeč vlasů, žehličku a žehlící prkno, popřípadě zajistí ranní probuzení či taxi službu.

Kapacita:

1x1 41x2 1x3 kapacita:43 osob

Stravování

Hostům je k dispozici vinný sklípek, restaurace, pivnice, kavárna Centro Bar a Centro Club – 3 kuželkové dráhy, kulečník, šipky, stolní fotbal, venkovní gril, 2 venkovní posezení. Pestrá nabídka nápojů a českých specialit.

Vybavení

Parkoviště, internet, biliár, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Jsme schopni zorganizovat rodinné oslavy, ochutnávku vín, školení i jiná firemní setkání. Hostům je k dispozici 7 konferenčních místností pro 10 - 220 osob. Salónky jsou vybaveny moderní didaktickou technikou a jsou v moderním či historickém stylu.

Okolí hotelu

Malebná příroda zpestřená nesčetnými vinohrady je ideálním místem pro aktivní odpočinek (cyklistika, vodní sporty, turistika). Svou strategickou polohou a je hotel Centro oblíben jak k rodinným dovoleným tak k firemním akcím.

Kontaktní informace

URL:www.centro.cz
adresa: Husova 8 Hustopeče

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz