Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Olomoucký kraj => Bělá pod Pradědem => Hotel Eduard Bělá pod Pradědem

Hotel Eduard

Hotel Eduard, s ubytovací kapacitou devadesát lůžek, je umístěn v areálu zahrady obklopené překrásným lesem.

Ceník

léto:360 zima:280 mimo sezónu:280 Kč/lůžko

Poloha

Hotel Eduard se nachází v nadmořské výšce 700 m, v chráněné krajinné oblasti Hrubého Jeseníku, přímo v srdci horského střediska Bělá pod Pradědem, které díky strategické poloze uprostřed nejoblíbenějších lyžařských center Červenohorské sedlo, Skipark Filipovice, Karlova Studánka, Praděd, Petříkov, Ostružná, Ramzová s bohatou nabídkou zimního i letního vyžití a známého lázeňského centra Lipová, patří mezi celoročně nejvíce turisticky vyhledávané místo v České republice. Hotel je situován na rozsáhlém pozemku, po jehož okraji protéká potok. Hosté zde mohou využívat velkou travnatou louku s bazénem pro chvíle odpočinku, kiosek s venkovním posezením včetně ohniště, dětský koutek s pískovištěm a houpačkami, volejbalové hřiště, petanque a společné parkoviště přímo v hotelovém areálu. Zdarma je k dispozici přístup na internet pomocí wi-fi připojení.

Popis pokojů

Hotel nabízí typy pokojů: Pokoj Standard: •WC a koupelna na pokoji •cena za pokoj včetně snídaně od 380,- Kč do 480,- Kč Pokoj Ekonomy: •WC a sprchy společné (dámské a pánské odd.) •cena za pokoj včetně snídaně od 280,- Kč do 410,- Kč Vybavení pokojů a sociálního příslušenství odpovídá požadavkům hotelového standardu, samozřejmostí je ubytování pro děti do 5 let zdarma, které jistě ocení dětský koutek a své místo na Vaší cestě za oddychem najdou za symbolický příplatek i Vaši čtyřnozí přátelé.

Kapacita:

19x2 8x3 6x4 kapacita:90 osob

Stravování

Hotelová restaurace nabízí posezení ve stylovém prostředí s nabídkou menu tradiční české i meznárodní kuchyně. Pro Vaše děti je k dispozici dětský koutek. •Snídaně je podávána formou kontinentální. •Oběd dle denního menu. •Večeře se skládá ze tří chodů. Hosté mohou dále využít výběr jídel a nápojů restaurace A la carte v restauraci. Hotelový bar je vyhledávaným místem zábavy a posezení s přáteli. Nabízíme rozmanitý výběr alkoholických a nealkoholických nápojů, možnost využití společenských her, TV a Wi-Fi připojení

Vybavení

Parkoviště, internet, bazén, disko/bar, biliár, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Fitness & relaxace v hotelu •Služby recepce - informační a ubytovací servis, prodej drobného sortimentu, možnost objednání fakultativních služeb, animačních programů, po dohodě možnost využití služeb faxu. Platby za služby se platí na recepci v hotovosti CZK nebo v EUR. Pracovní doba recepce: 08.00 – 22.00 hod. •Společenská místnost s TV/DVD a Wi-Fi připojení zdarma nabízí posezení pro cca 30 hostů a je ideálním místem pro­ menší firemní přednášky, semináře a výuky pro školní pobyty. •Fitness místnost s vybavenou posilovnou a ping-pongovým stolem nabízí možnost aktivního strávení volného času nebo může sloužit k aktivnímu vyžití školních a skupinových pobytů. •Sauna s bazénkem pro patnáct osob je ideálním místem pro relaxační pobyty nebo jako doplňující program aktivní dovolené. •Masáže - možnost zajištění masážních programů (na základě předchozí domluvy). •Dětský koutek - pro Vaše nejmenší jsme připravili vnitřní dětský koutek, místo zábavy pro Vaše děti. V letních měsících je k dispozici venkovní hřiště s houpačkami a prolézačkami, pískoviště a dostatečně velký prostor zahrady. •Pro firmy celoročně zajistíme školení, semináře, incentivní programy šité na míru, dle požadavku klienta. •Hotelové parkoviště v uzavřeném areálu je koncipováno tak, že je zde možné parkovat (otočit) tři busy nebo zaparkovat až čtyřicet osobních aut. •Transfer k letnímu a zimnímu vyžití Vám zajistíme na základě požadavku nebo můžete využít autobusové zastávky místního busu před hotelem. •Konferenční klubová místnost s kapacitou cca 80 míst k sezení, samostatně uzavřená, je ideálním místem pro školení, semináře, přednášky a výukové firemní a školní pobyty. Nabízíme možnost ozvučení, TV, audio a video projekce. •SKIPARK Filipovice , který prošel velkou modernizací se právem řadí mezi nejdynamičtěji se rozvíjející areály v Jeseníkách. V současnosti nabízíme hotelovým hostům vysokou variabilitu terénu s nabídkou dvou lanových vleků a třemi sjezdovkami střední obtížnosti o délkách 300,600 a 750 metrů s denním i nočním lyžováním, které uspokojí požadavky, jak rodinného lyžování, tak vyznavače sportovnějšího lyžování a snowboardingu. Další informace, včetně on-line kamery a aktuálního počasí, naleznete na www.skipark-filipovice.cz

Okolí hotelu

Jeseníky jsou druhé nejvyšší pohoří České republiky o celkové rozloze přes 3600 km2. Patří k vyhledávaným oblastem zimních sportů pro dobré sněhové podmínky a výtečné lyžařské terény. Centrální oblast Jeseníků tvoří Hrubý Jeseník, který je téměř celý součástí chráněné krajinné oblasti. Zahrnuje významné přírodní oblasti: Nízký Jeseník, Králický Sněžník, Rychlebské hory a Zlatohorská vrchovina. V roce 1969 byla vytvořena Chráněná krajinná oblast Jeseníky. Nacházejí se zde čtyři národní přírodní rezervace (Praděd, Rašeliniště Skřítek, Rejvíz, Šerák – Keprník) a celkem patnáct přírodních rezervací (např. Filipovické louky, Pod Jelení studánkou, Pstruží potok, Vysoký vodopád, Františkov, Slatinný potok). Celá oblast je známá pro svůj atraktivní horský terén, ale nachází se zde i velké množství nížin. Turistům nabízí čistý a svěží vzduch a krásný pohled na horské masívy, obrovské lesní komplexy, množství nádherných vodopádů, průzračných bystřin, bohatou květenu.

Kontaktní informace

URL:www.hoteleduard.cz
adresa: Bělá pod Pradědem 44 Bělá pod Pradědem

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz