Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Moravskoslezský kraj => Ostravice => Hotel GREEN INN Ostravice

Hotel GREEN INN

Hotel je umístěn v srdci Golf & Ski Resortu, na hranici golfového hřiště. Komplex šesti budov s roubeným vzhledem navazuje na zázemí golfového klubu s restaurací. 27 prostorných pokojů o celkové kapacitě 54 lůžek.

Ceník

léto:675 zima:675 mimo sezónu:675 Kč/lůžko

Poloha

Golf & Ski Resort Ostravice se nachází v Moravskoslezském kraji v obci Ostravice, mezi dvěma nejvyššími horami Beskyd, Lysou horou a Smrkem.

Popis pokojů

27 prostorných pokojů o celkové kapacitě 54 lůžek. Pokoje jsou vybaveny wifi, klimatizací, barem, TV,SAT, terasami s fascinujícím výhledem. Hostům je k dispozici sauna, whirpool a masáže.Každý pokoj má své vlastní parkovací místo a Vaše golfové bagy či kola si můžete odložit v hotelových caddy room, jimiž jsou vybaveny každý z šesti hotelových objektů.

Kapacita:

27x2 kapacita:54 osob

Stravování

Hosté hotelu mají v ceně ubytování započítanou snídani formou švédských stolů v Panorama restaurant. Obědy a večeře je možno objednávat formou A la carte. Otevřená kuchyně nabízí vždy nápadité menu z BIO surovin, původem ze zdejší oblasti. Připravte se na tumblování mas, krajové speciality a vlastní uzeniny bez fosfátů, dusičnanů a barviv, uzené domácí sýry, sladkovodní ryby s místních ekofarem a mořské ryby, nepečené dorty ze syrovátky, smetanových sýrů a jogurtů s čerstvým ovocem...

Vybavení

Parkoviště, internet, zvíře na pokoji, minibar, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Pokoje jsou vybaveny wifi, klimatizací, barem, TV,SAT, terasami. Hostům je k dispozici sauna, whirpool a masáže. Každý pokoj má své vlastní parkovací místo a Vaše golfové bagy či kola si můžete odložit v hotelových caddy room, jimiž jsou vybaveny každý z šesti hotelových objektů.

Okolí hotelu

Areál v letním období nabízí aktivní trávení odpočinku především v podobě hry a tréninku golfu, dále pak výjimečné možnosti pěší turistiky a cyklotrasy po beskydských pohořích, nordic walking, wellness služby. Nedaleko resortu je lanové centrum, možnost vyjížďky na koních a návštěvy nedalekých turistických středisek (Valašské muzeum v přírodě, Pustevny, Lysá hora, Hukvaldy, Štramberk, atd. V zimním období je návštěvníkům k dispozici areál běžeckého lyžování (nacházející se přímo v resortu) s 3,75 km upravovaných běžeckých tras, dále je zde možnost navštěvovat blízká lyžařská střediska (lyžařský areál v Ostravici, Solárka ve Frýdlantě nad Ostravicí, Bílá Ski Centrum, Pustevny a další), wellness služby a pěší turistika. Přímo v Ostravici je možnost půjčení lyžařského vybavení.

Kontaktní informace

URL:www.ostravice-golf.cz/hotel
adresa: Ostravice 75 Ostravice

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz