Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Královéhradecký kraj => Mladé Buky => Hotel Grund Resort Golf & Ski**** Mladé Buky

Hotel Grund Resort Golf & Ski****

Designový hotel ve čtyřhvězdičkovém standardu je postaven s respektem k životnímu prostředí Krkonoš. Našim hostům poskytuje kvalitní a příjemné ubytování s veškerým pohodlím a přitom je citlivě zasazen do krajiny.

Ceník

léto:2150 zima:2400 mimo sezónu:1750 Kč/lůžko

Poloha

Hotel GRUND RESORT GOLF&SKI je umístěn v klidné krajině východních Krkonoš nedaleko Janských Lázní a Pece pod Sněžkou.

Popis pokojů

Ubytování v luxusním prostředí V hotelu je 24 nadstandardních dvoulůžkových pokojů a 4 luxusní apartmá. Každý pokoj je vybaven sprchovým koutem, televizí se satelitním příjmem a minibarem. Samozřejmostí je kabelové připojení k internetu zdarma.

Kapacita:

28x2 kapacita:60 osob

Stravování

Restaurace **** Svým hostům a návštěvníkům nabízíme nejvyšší kvalitu a ještě něco navíc. Standardní menu je samo o sobě výjimečné a představuje zajímavé kombinace chutí a vůní. Stálé menu zpestřujeme sezónní kuchyní, každý měsíc Vás čeká speciální nabídka jídel, připravených z čerstvých surovin podle aktuálního ročního období. Naši profesionální gastronomičtí odborníci připravují delikatesy také pro nejrůznější firemní akce, rauty, rodinné oslavy či svatby.

Vybavení

Parkoviště, internet, bazén, disko/bar, minibar, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Součástí resortu je nové 18jamkové golfové hřiště s prvotřídním zázemím. Hru na hřišti s výhledem na krkonošská panoramata si vychutnejte ve společnosti přátel nebo pod dohledem profesionálního trenéra z PGA. Regenerace v našem wellness centru Po aktivním dni se plně odevzdejte blahodárné péči našeho wellness centra, kde je Vám k dispozici bazén s protiproudem a masážní lavicí, vířivka, sauna a multifunkční vana s vibračním dnem. Profesionální maséři Vás dokonale uvolní klasickou, sportovní nebo exotickou masáží. Máme pro Vás přichystán i bohatý program dalších wellness procedur. Jako jedni z prvních při nich využíváme originální francouzskou kosmetiku

Okolí hotelu

Skipark Mladé Buky (v lokalitě) Skipark Mladé Buky leží na pomezí golfového areálu. Díky šířce a profilu tratí nabízí lyžařské vyžití rodinám s dětmi i lyžařům hledajícím klidnější svahy a vleky bez front. Na své si však v kvalitně vybaveném snowparku přijdou i snowboardisté a freestylisté. Černá Hora – Janské Lázně (vzdálenost 3 km) Janské Lázně, významné lázeňské město a centrum sportovně-rekreačních aktivit, jsou vstupní branou do východních Krkonoš. Lyžařský areál Černá Hora - Janské Lázně prochází v současné době dynamickým rozvojem: v rámci kategorizace lyžařských středisek České republiky se dlouhodobě zařadil na druhé místo. Pec pod Sněžkou (vzdálenost 15 km) Pec pod Sněžkou je známa nejen jako výchozí bod turistů směřujících na nejvyšší horu České republiky Sněžku, ale také jako aktivní horské středisko jak v létě, tak i v zimě. Klimatické podmínky podobné polárnímu kruhu jsou mnohdy překvapením pro nejednoho návštěvníka areálu.

Kontaktní informace

URL:grundresort.cz
adresa: Mladé Buky 445 Mladé Buky

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz